• Rozpis sezóny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
   
  A tým B tým C tým Žáci Přípravky Předpřípravka Články St. garda
  B tým - II. třída, oddělení A

  18. kolo - 2. 5. 2015
  Béčko opět neprohrálo

  SK Zbraslav B - Sokol Lipence B 11:1 (3:0)

  Na začátku utkání jsme dali asi regulerní gól - Dominik tvrdě vystřelil na levém kraji vápna, brankař podle nás míč neudržel a Michal Krůta dorážel do sítě. Rozhodčí však byl proti a pískal faul na brankáře.

  Ještě do 20. minuty jsme hráli poměrně vyrovnanou partii - Dominik větral domácí obranu po slušné kombinaci zálohy, obrana stíhala. Pak jsme ale začali chybovat v rozehrávce na naší polovině a do poločasu jsme třikrát inkasovali.  Soupeř nás dorazil dalšími třemi góly na začátku druhé půle. Domácí si otevřeli střelnici a je třeba říci, že některé povedené branky střelec zřejmě nikdy nezopakuje (centr ze strany a krásný volej do šibenice ze 20 metrů).

  Lipenečtí rozhodně zápas nevzdali, ale soupeř byl všude dřív, byl rychlejší a přesnější. Jeho trénovanost se projevila a pro nás to znamená, že bez tohoto "úkonu" mezi zápasy, který teď prostě drtivá většina hráčů vypouští, nemůžeme pomýšlet na dobré výsledky. Ještě díky klukům z áčka - Honzovi Cikrtovi, Dominikovi Šalamounovi, Petrovi Císařovskému, kteří si za víkend "střihli" 4 nebo 3 poločasy.

  Sestava: Landa - Menšík, Krejzar (K), Petr Císařovský, Barva (70. Pavel Bernklau) - M. Krůta (50. Kerbach ml.), Scheib, Cikrt, Richtr - Halgaš ml. (75. V. Kábele), Šalamoun
  Branka: M. Krůta
  (ov)