• Rozpis sezóny
 • Výsledky
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A - tým B - tým Dorost Žáci Přípravka Články Napište nám
  B tým - III. třída, oddělení A

  Mohlo to být dvakrát tolik

  9. kolo (13. 10. 2007)
  Sokol Lipence B - Tatran Střešovice 5:1 (2:1)

  Béčku déle trvalo, než se nažhavilo na správnou teplotu, ale pak proti téměř bezzubému soupeři mohlo dát snad deset gólů.

  Bohužel však v úvodu znovu prohrávalo. Brankář Michal Vrba nepřesně vyhodil míč, záložník hostí si ho zpracoval a zpoza šestnáctky těsně nad zemí vystřelil. Michal se natahoval marně. 0:1

  Naštěsí jsme poměrně záhy vyrovnali. Martin Barva si na půlce vzal míč, popotáhl ho k brance a z dobrých 25 metrů vystřelil. Balón obloukem přelétl brankáře a zapadl přesně do pravé šibenice.

  A do přestávky jsme šli do vedení. Ondra Čech našel na vápně Jardu "Tašku" Kábeleho, ten prostrčil doleva na Pavla Macků. Máca si zpracoval míč a sám proti brankáři do třetice nezaváhal. Už předtím totiž "zazdil" dvě velké šance.

  Druhá půle se hrála prakticky na jednu branku. Obě rychlá tykadla - vedle Máci ještě Martin Barva - pořádala na dolní branku jeden nájezd za druhým. Bohužel však nedávala góly. Martin Barva dokonce udělal kličku i brankáři a pak překopl prázdnou branku. V další šanci ho chtěl přehodit a dal mu balón přímo do ruky. Podobně i Máca.

  Nakonec se však oba přece jen trefili, Máca dokonce po nezištné Martinově přihrávce dvakrát. Stanovili tak konečný stav na 5:1 a poslali svůj tým z poslední příčky výš.

  Výkon béčka byl po dlouhé době koukatelný, i když pravda, soupeř moc nekousal. Přesto zahrála výtečně celá obrana včetně Pavla Kosíka, který nastoupil po sedmi letech.

  Branky: Macků 3, Barva 2
  Asistence: Kábele 2, Barva, Čech
  Sestava: Vrba - Pokorný, Kosík (Pavlíček), Činovec, Bernklau - Čech, Kábele, Lepšík (Havlíček), Barva - Culda (Šubrt), Pavel Macků
  (jkl)
  Příští zápas
  sobota 20. 10 15:30
  Lipence "B" - Radlice "B"