• Rozpis sezóny
 • Výsledky
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A - tým B - tým Dorost Žáci Přípravka Články Napište nám
  B tým - III. třída, oddělení A

  Bělohorské béčko vrátilo Lipencům porážku

  8. kolo (6. 10. 2007)
  Bílá Hora B - Sokol Lipence B 3:1 (0:0)

  Před měsícem vyhrálo lipenecké áčko na Bílé Hoře nad tamním áčkem 3:1. V souboji béček byli bohužel domácí úspěšnější a stejný výsledek jen otočili.

  Náš "B" tým nastoupil bez několika členů základního kádru a s jediným náhradníkem. V prvním poločase byla hra zcela vyrovnaná, na obou stranách bylo několik spíše "semifinálních" šancí, i když my jsme jich měli víc...

  Jedinou významnější událostí byla srážka Martina Říhy v hlavičkovém souboji, po které byl chvíli Martin zralý na ručník jako boxer v ringu po těžkém háku. Zaplaťbůh se z toho dostal a mohl odehrát i druhý poločas.

  Do druhé půle jsme nastoupili jakoby ztuhlí a bohužel toho soupeř dokonale využil. Během desti minut předvedl tři akce jak přes kopírák – centr na pravé křídlo, kde operoval malý rychlonožka soupeře. Ten v jednom případě sám zakončil a ve dvou zbývajících předložil tutovky svým spoluhráčům.

  Po střídání na naší straně se na rychlonožku stáhnul Petr „Brdy“ Bernklau a ve zbytku zápasu byl klid. S přibývajícími minutami se hra opět vyrovnala, vypracovali jsem si i nějaké šance a v samotném závěru jsme snížili po pěkné akci Číny na konečných 1:3.

  Škoda zmíněné desetiminutovky v úvodu druhé půle a některých neproměněných šancí. Jinak mohl být výsledek daleko příznivější.

  Branka: Činovec
  Asistence: Švorc
  Sestava: Vrba - Pavlíček, Šindelář, Říha, Havlíček (55. Menšík) - Švorc, Šubrt, Lepšík, Petr Bernklau - Činovec, Barva
  (jkl) Příští zápasy
  sobota 13. 10 16:00
  Lipence "B" - Tatran Střešovice

  neděle 14. 10 10:30
  Lipence"B" - SK Střešovice "C"