• Rozpis sezóny
 • Výsledky
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A - tým B - tým Dorost Žáci Přípravka Články Napište nám
  B tým - III. třída, oddělení A

  Bod přinesly góly v 1. a 90. minutě

  7. kolo (14. 10. 2007)
  Sokol Lipence B - SK Střešovice C 2:2 (1:1)


  Michal Vrba má míč ve své moci, přihlížejí Martin Barva (11), Tomáš Pokorný (14) a Petr Bernklau

  Odehráno byla jedna minuta a tři vteřiny a síť za hostujícím brankářem se poprvé zatřepala. Martin Barva si totiž v sobotu nacvičil, jak přehazovat brankáře (dvakrát zkazil) a v neděli tak hned napoprvé předvedl lob na jedničku.

  Béčko nastoupilo k dohrávce 7. kola jen 18 hodin po zápase s Tatranem Střešovice. Zaplaťbůh mohli startovat mladí dorostenci, takže v základní sestavě byli jen tři hráči, kteří hráli i v sobotu.

  Rychlý gól jako by nás ale ukolébal. Hosté měli více ze hry, naše záloha ani útok příliš neudržely míč. A pak přišel trest. Střešovický záložník pěkně nahrál za obranu a útočník sám před Vrbou neměl problémy umístit míč k tyči.

  Ani ve druhé půlce se obraz hry moc nezměnil. Střešovice měly více ze hry, ale nedokázaly se moc dostat ke střelbě. Až šest minut před koncem přišel pěkný pas do vápna, vybíhající brankář Vrba se srazil s hostujícím útočníkem i obráncem Bernklauem a míč se odrazil před prázdnou branku. Dobíhající střešovický hráč se mýlit nemohl, to by dal i známý palič šancí Standa Vlček.

  Už už se zdálo, že tentokrát víkendový dvojzápas skončíme s jednou porážkou. V poslední minutě si ale brankář Střešovic doběhl doleva mimo vápno pro dlouhý míč. Jarda "Taška" Kábele ho běžel atakovat. Gólman našeho hráče při odkopu trefil do zad, míč se odrazil k volnému Martinu Barvovi a ten z první zamířil do prázdné branky. Už dlouho jsme nedali tak kuriózní gól! Střešovičtí svého brankáře málem "sežrali".

  Branky: Barva 2
  Asistence: Melich, Kábele
  Sestava: Vrba - L. Švorc, Kovalčík, Melich, Pavlíček (Pokorný) - Madej, Cikrt, Šubrt (Bernklau), Týč (Kábele) - Barva, T. Švorc
  (jkl) Příští zápas
  sobota 20. 10 15:30
  Lipence "B" - Radlice "B"