• Rozpis sezóny
 • Výsledky
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A - tým B - tým Dorost Žáci Přípravka Články Napište nám
  B tým - III. třída, oddělení A

  Rozhodly tři góly za šestnáct minut

  6. kolo (23. 9. 2007)
  Čechie Smíchov - Sokol Lipence B 2:3 (1:3)

  Lepší začátek jsme si nemohli přát. Problémy a špatnou koncovkou zmítané béčko vlétlo na soupeře a během čtvrt hodiny mu nasázelo tři krásné góly.

  V 7. minutě házel Michal Kelíšek dlouhý aut do vápna domácích, obrana odhlavičkovala jen k Martinovi Říhovi a ten bez přípravy z voleje ve vzduchu trefil míč, který pak obrovskou rychlostí zaplul za záda smíchovského brankáře. 0:1.

  Ve 13. minutě jsme kopali první roh. Jarda "Taška" Kábele ho zleva pravačkou zatočil do brány a gólman jen bezmocně zamával rukama nad hlavou. 0:2.

  V 16. minutě další roh, tentokrát zprava. Na Taškův centr si půl metru nad ostatní vyskočil Pavel Macků a hlavou překonal brankáře potřetí. 0:3.

  Jenže tím prakticky naše představení skončilo. Zatáhli jsme se a nedokázali narušovat útoky domácích jako doposud. Pět minut před poločasem jsme dokonce inkasovali, když střelu z dálky Pavel Novák v protisluníčku špatně viděl.

  Druhá půle byla ovšem tragická. Za celých 45 minut jsme se před branku Čechie dostali jen dvakrát, jinak nás protivník tlačil a Pavel Novák sebou musel setsakra mrskat, aby za svá záda nepustil víc než jeden gól. A za ten ani nemohl, domácí nás přečíslili a finální přihrávka mířila na zcela osamoceného hráče. V této fázi naprosto odpadla záloha a útok neudžel balón. Obrana byla přetížená a jen odkopávala.

  Nakonec jsme ale vítězství uhájili a přivezli první tři body v podzimní sezóně. Skvělý výkon předvedl kromě gólmana Nováka Martin Říha, dobře mu sekundoval Ondra Čech. Jinak byly výkony spíš matné až podprůměrné.

  Branky: Říha, Kábele, Macků
  Asistence: Kábele
  Sestava: Novák - Pavel Bernklau, Šindelář, Říha, Havlíček - Čech, Kábele (29. Šubrt), Kelíšek (55. Petr Bernklau), Barva - Pavel Macků, Marek Puchmajer (65. Jakub Menšík)
  (jkl) Příští zápas
  pátek 28. 09 16:30
  Lipence"B" - SK Střešovice "C"