• Rozpis sezóny
 • Výsledky
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A - tým B - tým Dorost Žáci Přípravka Články Napište nám
  B tým - III. třída, oddělení A

  Darované góly posadily soupeře do sedla

  5. kolo (15. 9. 2007)
  Sokol Lipence B - Lysolaje 1:2 (0:1)


  Brankář Michal Vrba má míč pod kontrolou. Vše kontroluje Jirka Pavlíček
  Foto: Jan Kerbach
  další fotografie zde>


  Zápas začal minutou ticha za tragicky zesnulého Pepu Vejvodu. Ale o pět minut později už jsme mohli mít slzu v oku zase. V úvodu jsme sice hosty mačkali na jeho půlce a už už to vypadalo, že každou chvíli musí padnout gól. Potom ale Tomáš Pokorný neodhadl správně dlouhý nákop hostů a dával malou domů. Útočník Lysolaj byl ale u míče dřív než brankář Michal Vrba a poslal ho do odkryté branky. Vracející se Honza "Pešek" Šindelář už neměl nárok.

  Kdybychom ale proměnili gólové šance, nemuselo by to být tak zlé. Ale Ondra Čech, ani Pavel Macků nedokázali z malého vápna trefit míč pořádně a umístit ho do sítě.

  Druhá půle nabízela podobný obraz hry. Nepřesnosti na našich kopačkách, rychlé brejky hostí. Při jednom z nich záložník nevěděl, co s míčem, zleva poslal balón směrem na branku, ten zaskočil brankáře Vrbu. Proto dokázal lehký, plachtící míč vytlačit jen na břevno. Od něj se odrazil zpět do pole, kde číhal lysolajský útočník a z metru bez problémů zvýšil na 0:2.

  Snížení zařídil Martin Barva, který už ptřetí za sebou nastoupil až do druhé půlky a opět dal gól. Tentokrát umístil do branky špatný odkop soupeřova brankáře, který vyběhl až za velké vápno. Martin to z první napáil obloukem do branky.

  Do konce zápasu jsme měli i další šance, ale střelci by se měli červenat. Opět to nevyšlo a po pěti kolech zůstáváme bez bodu na dně tabulky.

  Branka: Martin Barva
  Asistence: Michal Vrba
  Sestava: Vrba - Pavlíček (70. Švorc), Šindelář, Pokorný - Čech, Kábele, Lepšík, Madej, Šubrt (46. Kelíšek) - Pa. Macků, Bernklau (46. Barva)
  (jkl) Příští zápas
  neděle 23. 09 16:30
  Čechie Smíchov - Lipence"B"