• Rozpis sezóny
 • Výsledky
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A - tým B - tým Dorost Žáci Přípravka Články Napište nám
  B tým - III. třída, oddělení A

  Utkání, kdy se přepisovala historie

  23. kolo (1. 6. 2008)
  Radlice B - Sokol Lipence B 2:1 (0:1)

  Tenhle zápas přepisoval historii. Za prvé se do branky po roce vrátil Honza "Krbec" Kerbach. Za druhé se v soutěžním utkání poprvé po návratu ze Skotska objevil Petr Macků. Za třetí jsme snad poprvé za posledních deset let s Radlicemi prohráli.

  Přitom jsme začali dobře a tlakem, který vyvrcholil cca v 15. minutě vedoucím gólem, který s přehledem vstřelil právě Petr Macků, který byl v útoku podporován svým bratrem Pavlem. Bohužel jsme do poločasu nevstřelili pojistku, naopak soupeř mohl srovnat. Kerbach v naší bráně však podvakráte svůj tým v jasných šancích podržel a do kabin jsme tak šli ještě jako vedoucí tým.

  I druhá půle, tedy prvních 15. minut, bylo jak z partesu. Agilní Tom Madej hnal náš tým do útoku a brzy jsme mohli zvýšit náskok, to když Ondra Sedláček přehodil krásně gólmana domácích, bohužel trefil tyč!

  Pak však to přišlo, nešťastná ruka stopera Martina "Číny" Činovce a s penatou se domácí hráč nepáral, ranou do středu branky srovnal na 1:1.

  Pak jsme se ovšem dopustili fatální chyby, když místo hry na jistotu jsme se snažili opět strhnout vedení na svou stranu a zcela jsme otevřeli hru. Výsledkem byl asi v 75. minutě dlouhý výkop domácího brankáře, který si nejprve v samostatné akci povodil Honzu "Peška" Šindeláře a pak udělal kličku i Krbcovi. 2:1!

  Pak již skutečně nebylo na co čekat a vše jsme vrhli do závěrečného náporu. Bohužel Madejova tyč ani další dvě šance změnu skóre nepřinesly...

  Škoda, tady se mělo vyhrát. Zápas se odehrával v úděsném vedru, kdy na sluníčku bylo více než 40 stupňů. Velmi dobrý výkon podal Martin "Kempes" Lepšík.

  Sestava: Kerbach - Havlíček (30. Petr Bernklau), Činovec, Šindelář, Puchmajer - Čech, Melich (46. Madej), Lepšík ("C"), Sedláček - Petr Macků (46. Švorc), Pavel Macků
  Branka: Petr Macků
  Asistence: Lepšík
  (krb)