• Rozpis sezóny
 • Výsledky
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A - tým B - tým Dorost Žáci Přípravka Články Napište nám
  B tým - III. třída, oddělení A

  Béčko vykročilo špatnou nohou

  1. kolo (18. 8. 2007)
  Sokol Lipence B - Slavoj Suchdol B 1:2 (1:1)


  PRVNÍ ŠANCE. Tomáš "Nelida" Poul se za okamžik dostane do první šance zápasu. Obránce hostí podskočil míč z rohu, ten se pak dostal k Nelidovi, ale ten - trochu zaskočen nečekanou příležitostí - balón nezpracoval dobře a šanci nevyužil.

  Béčko, v minulé sezóně nejúspěšnější lipenecký tým, vykročilo do mistrovských soutěží špatnou nohou. Podlehlo Suchdolu B doma 1:2 a byla to s tímto slabým soupeřem první ztráta po dlouhé době. V uplynulých třech sezónách jsme s ním ztratili pouze dva body za remízu, jinak jsme vždy vyhráli.

  Škoda, třikrát škoda úvodních šancí. První měl Tomáš "Nelida" Poul, ale nezpracoval dobře míč. Pak se stejný hráč pěkně uvolnil na pravém křídle, vytáhl na sebe brankáře a přihrával před branku. Tam jeho centr z voleje trefil Tomáš Švorc, ale těsně minul branku. Pak se "Švorcík" dostal sám před brankáře, vystřelil k tyči, ale brankář Suchdola jeho ránu vystihl.

  A jak už to v takových zápasech bývá, do té doby horší hostující tým znenadání udeřil. Vystřelil z dobrých pětadvaceti metrů a kdyby šla rána rovně, asi by ji gólman Pavel Novák bez problémů zkrotil. Jenže střela trefila Martina "Čínu" Činovce zezadu do hlavy a naprosto změnila směr. Pavel v brance neměl nárok.

  Nadějné bylo, že jsme těsně před odchodem do šaten vyrovnali. Tomáš Švorc vybojoval míč, přihrál volnému Ondrovi Čechovi a ten se stal prvním lipeneckým střelecem v nové sezóně. A Tomáš si připsal první nahrávku. V nové sezóně budeme sledovat i tuto aktivitu.  Bohužel ve druhé půlce místo toho, abychom Suchdol přitlačili, jsme toho začali mít fyzicky dost. Hosté, kteří vždy hrají na dně tabulky, měli najednou více ze hry a střídající obr v útoku typu Jan Koller naší obraně zátápěl. Čtyřicet minut ho obrana střežila, ale pět minut před koncem to prasklo. Nejprve Petr "Brdy" Bernklau sám na brankáře mohl rozhodnout, ale nedal. Soupeř podnikl rychlý protiútok, obrana "Kollera" neuhlídala a ten přehodil vybíhajícího brankáře Nováka.

  Závěrečný nápor už přišel vniveč.

  Branka: Ondra Čech
  Sestava: Novák - Říha, Šindelář, Činovec, Havlíček (46. Pavlíček) - Čech, Madej (20. Kelíšek), Krištof, Bernklau (60: Šubrt) - Poul, T. Švorc.

  (jkl)