• Rozpis sezóny
 • Výsledky
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A - tým B - tým Dorost Žáci Přípravka Články Napište nám
  B tým - III. třída, oddělení A

  Škoda chyb v zadních řadách

  17. kolo (19. 4. 2008)
  Sokol Lipence B - Třeboradice B 1:2 (0:1)  Počasí, že by psa nevyhnal, ale fotbalisti na trávník museli. Proti Třeboradicím, které nás na podzim vypráskaly 7:1, začalo béčko s chutí. Tlačilo se před branku hostí, což se ale nelíbilo pomeznímu rozhodčímu od soupeře, takže měl praporek stále nahoře a do šance nás nechtěl pustit.

  Přesto se nějaké příležitosti v prvním poločase netradičně na dolní branku ("na komíny") urodily. Zvlášť povedený byl roh Martina Barvy, na který naskočil Ondra Sedláček a hlavičkoval do branky. Gólman hostí byl však snad z gumy, vymrštil se míč vyrazil.  V době největšího tlaku, kdy se zdálo, že gól musí padnout, skutečně padl. Jenže na druhé straně. Zkušený stoper Honza "Pešek" Šindelář hlavičkoval malou domů, ale tak slabě, že se k míči dostal třeboradický útočník a prostřelil Michala Vrbu v brance.

  Ve druhé půlce déšť ještě zesílil. Honza "Krbec" Kerbach a Jarda "Taška" Kábele, kteří byli jako diváci u "chytrého klandru", odešli za záda onoho pomezního rozhodčího a kontrolovali ho. A ejhle, už zdaleka tolik ofsajdů nezamával.

  Dvacet minut před koncem pak Martin Barva předvedl jeden ze svých typických úniků a vyrovnal. Hned vzápětí pronikl do vápna zprava mladý "Pepino", mířil ke vzdálenější tyči, ale těsně minul. Škoda, to by byl geniální obrat.

  Hrálo se nahoru dolů a obě mužstva měla šanci strhnout vítězství na svou stranu. Bohužel se to podařilo soupeři. Pět minut před koncem napálil kapitán Třeboradic míč 25 metrů, ten trochu ve vzduchu zaplaval, Michal Vrba po něm natáhl jen jednu ruku - a to bylo málo.

  Branka: Barva
  Sestava: Vrba - Pavel Bernklau, Šindelář, Vlk (Havlíček), Činovec - Kelíšek, Vladyka, Kulda, Lepšík (Bernklau) - Barva, Sedláček
  (jkl)