• Rozpis sezóny
 • Výsledky
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A - tým B - tým Dorost Žáci Přípravka Články Napište nám
  B tým - III. třída, oddělení A

  Body ztracené šest minut před koncem

  10. kolo (20. 10. 2007)
  Sokol Lipence B - Radlice B 2:2 (1:0)

  Ztracené dva body. Navíc jen šest minut před koncem. Bohužel to nebyl obyčejný pech, ale neschopnost našich hráčů vstřelit víc gólů a uhlídat jediného šikovného hráče hostí.

  Téměř celý první poločas se béčko utápělo v nepřesnostech. Bylo nad síly prakticky všech hráčů přihrát si přesně po zemi. Když se to někomu povedlo, druhá přihrávka zpravidla skončila na kopačkách soupeře nebo v zámezí.

  Přesto jsme měli šance. Tomáš Madej pronikl po levé straně, přihrál před branku, tam se snažil o střelu Jarda "Taška" Kábele, obránce ji zblokoval a odražený balón poslal na bránu Honza "Tyčka" Týč. Bohužel mířil přesně do náručí brankáře. Potom Jirka Pavlíček pěkně našel Martina Barvu, ten si na vápně míč zpracoval, ale přestřelil.

  Úspěch přinesla až minutu před přestávkou akce po ose Martin Říha - Martin Barva - Honza Týč. Posledně jmenovaný pak šel sám na brankáře a zkušeně zasunul míč k tyči.

  Místo toho, abychom ve druhé půli náskok navýšili a hráli v pohodě, rozvlnila se síť naší branky. Rychlý a navíc technický útočník Radlic si naši obranu povodil, přihrál před branku a tam z půl metru dorazil kapitán hostí.

  Ještě jednou se nám podařilo jít do vedení. Radek Šedivý poslal zleva míč za obranu, tam proti vybíhajícímu brankáři vyrazil Taška, gólman jeho pokus vyrazil nohou, ale dobíhající Martin Barva poslal míč do prázdné branky.

  Stejný hráč šel sedm minut před koncem sám na brankáře, ale ukopl si míč a gólman mu ho vzal. A hned vzápětí přišlo nejisté vyběhnutí/nevyběhnutí Michala Vrby, malý šikovný útočník Radlic si opět poradil s několika našimi hráči a špatně stojícího Michala obstřelil. Místo 3:1 to najednou bylo 2:2 a už to tak bohužel zůstalo. Radlice si po roce opět odvážejí bod.

  Branky: Týč, Barva
  Asistence: Barva, Šedivý, Kábele
  Sestava: Vrba - Pavlíček (Havlíček), Šindelář (Menšík), Říha, Bernklau (Čech) - L. Švorc, Kábele, Šedivý, Madej - Barva, Týč
  Příští zápas
  sobota 27. 10 10:30
  Stodůlky "C" - Lipence "B"
  (jkl)