• Rozpis sezóny
 • Výsledky
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 •  
  A - tým B - tým Mladší dorost Mini 10 Mini 8 Články Napište nám
  A tým - II. třída, oddělení C

  Pavel Rulík poslal svůj tým nádherným gólem do čela (3.10.2004)

  5. kolo:
  Sokol Lipence - Semi Kačerov 2:1 (0:0)


  Naši fotbalisté začali hned od úvodního hvizdu hosty mlít jako na kafemlejnku. Diváci od "chytrého klandru" to hned ohodnotili slovy "ti musej dostat búra", tak velká totiž byla naše převaha. Jenže nic z toho.

  Od počátku se tým hostí prezentoval velmi nečistou hrou, za které vyfasoval 3 žluté, když ve faulování vynikal zejména dvoumetrový obr v útoku. Avšak asi ve 20. min. vzal z ojedinělé akce Kačerova do kleští Vodvářka s Pavlem Rulíkem útočníka a ten upadl dost hluboko v pokutovém území. Rozhodčí píská, diváci křičí "Je to venku!" rozhodčí jde konzultovat s pomezním Čínovcem - a k údivu hostů vytahuje míč před hranici pokutového území! Trestný kop jde mimo. Pak ještě z podobné akce útočník trefuje Novákovu náruč a jde se do kabin. Převaha našich byla jalová, zejména útok vypadal jaksi bezzubě.

  Naštěstí ve druhé půli se asi po deseti minutách ze samostatného nájezdu trefuje kolem nohy golmana Petr Macků a vše vypadá nadějně. Jenže rozhodčí si asi uvědomil, že v prvním poločase přestřelil s penaltou, a tak tentokrát hostům píská penaltu vymyšlenou (Pavel Rulík zasáhl nejprve míč). Hosté se nemýlí a 20 minut před koncem je srovnáno.

  Chvíli na to uhání Přibyl sám na gólmana Kačerova, jenže ho zastavuje praporek Činovce a hvizd hlavního rozhodčího. Lipenecký nejlepší klubový střelec zakopává balón a vykoleduje si tak druhou žlutou, čímž "zdařile" proměňuje podmínku z minulého zápasu v trest natvrdo.

  V deseti hrajeme dobře a pak přichází parádní kousek Pavla Rulíka. Asi 10 minut před koncem ho našel Barva svým centrem s volného kopu. "Rulda" si zády k brance prsama ztlumí balón a z otočky bombou k tyči rozhoduje zápas. A zároveň tím posílá svůj tým do čela tabulky! Pavel, zvaný také "Zip" se hned radostně vrhnl do náruče trenéra Milana Jamrika.

  Hostům se sice podařilo srovnat, nicméně gól nebyl uznán pro faul na brankáře Nováka.

  A tým zatím plní, co jeho trenér slíbil na začátku sezóny: Bojuje o postup. Nevévodí sice tabulce s nějakým velkým přehledem, ale pere se o každý bod. Všechna čtyři dosavadní vítězství byla vždy o jediný gól!

  Branky: Petr Macků, Pavel Rulík
  Sestava: Novák - Barva, Pavel Rulík, Lepšík, Vodvářka (70. Pokorný) - Cipra, Zdeněk Hejduk, Stauch, Petr Bernklau (85. Procházka) - Přibyl, Petr Macků (75.Pavel Macků)
  (krb)