• Rozpis sezóny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Články
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A-tým B-tým Starší přípr. Mladší přípr. Školička Stará garda

  A tým

  Příprava - 23. 2. 2023
  O branky se podělili střelci rovným dílem

  Sokol Lipence - TJ VČS Tmaň 4:2 (2:1)


  Ivan Hašek rozehrává patičkou trestňák ...


  ... A Radek Sedivý propaluje vše, co mu stojí v cestě

  V dalším utkání na Strahově jsme přivítali tým ze středočeské Tmaně hrající III. třídu. Výhra byla proto povinností, nicméně jsme měli kvůli omluvám jen jednoho hráče na střídání. Soupeř zdařile zahušťoval střed hřiště a my jsme se nemohli dostat do pořádných šancí. Naopak soupeř podnikal nebezpečné výpady.

  Skóre jsme otevřeli my, když Martin Halgaš prostřelil soupeřova brankáře v 15. minutě. O chvíli později opět Martin vystřeli, brankář vyrazil a Pepa Vladyka do skoro prázdné kasy skóroval. Soupeř pak do poločasu z úhlu kolem padajícího Nelidy snížil a stanovil tak skóre první půle na 2:1 pro naše barvy.

  Ve druhé půli jsme opanovali hru a vstřelili krásné branky. Nejprve z trestného kopu za sražení Yoniho, to si postavil míč k exekuci Ivan Hašek a chytře posunul míč o kousek Radkovi Šedivému, který procedil po zemi soupeřova gólmana. Z tábora soupeře se ozvalo "ty vole, právě von", což bylo pochopitelné, Radek za tým soupeře dva roky hrál a také zde bydlí.

  Čtvrtý gól vstřelil v pádu Yoni Giradey, kterého krásně našel ve vápně Pepa Vladyka. V samém závěru, těsně před koncem, se do šance dostal i soupeř a taktéž z úhlu chytře překoval Radka "Čínu" Činovce v naší kase. Takže druhá půle také 2:1, celkově 4:2.

  Sestava: T.Poul, Činovec - Krejzar, V.Kábele, I.Hašek, Šedivý, Cikrt, M.Halgaš, Adubofour, J.Vladyka, Girardey
  Branky: J.Vladyka, M.Halgaš, Girardey, Šedivý
  (krb)