• Rozpis sezóny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Články
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A-tým B-tým Starší přípr. Mladší přípr. Školička Stará garda

  A tým

  Příprava - 5. 3. 2023
  Generálka na mistráky střelecky vyšla

  Sokol Lipence - Sokol Plaňany 6:3 (4:1)


  Pavel Hašek (není na snímku) dává z trestňáku druhý gól našeho týmu

  V generálce na mistráky jsme do Lipenců pozvali Sokol Plaňany z Kolínska, který hraje také I.B třídu, jen ve Středočeském kraji. A ukázalo se, že obrany jsou v myšlenkách ještě na horách. Už po pěti minutách to bylo 1:1, když obránci na obou stranách udělali chyby.

  Nejprve soupeřův stoper při rozehrávce nahrál Ondrovi Holubovi, ten se proháčkoval vápnem a nahrál ještě do lepší pozice Vaškovi Jankovskému a ten dal už ve 3. minutě první gól zápasu. Jenže o dvě minuty později hostující hráč využil díry ve středu naší obrany a nadvakrát vyrovnal.

  Na 2:1 dal z trestňáku Pavel "Háša" Hašek. Brankář se ani nesnažil na umístěný míč reagovat (viz první foto). Třetí gól přidal z voleje pod břevno Pepa Vladyka a čtvrtý znovu Venca Jankovský, který zblízka dorazil centrovaný trestňák Ondry Holuba.


  Venca Jankovský doráží trestňák Ondry Holuba a zvyšuje na 4:1

  Do druhé půle nastoupili mladší hráči z lavičky a na hřišti to bylo znát. Místo kombinace spíš převládaly osobní souboje a dost nepřesností. Přesto jsme ještě navýšili vedení. Trestňák zhruba z 19 metrů skvěla zakroutil do růžku branky Plaňan Vojta Doubek, brankář neměl nárok.


  Vojta Doubek se krásně trefil z tresťňáku, zvýšil na 5:1

  Pak jsme ale na naše nepřesnosti dvakrát doplatili. Soupeř snížil na 5:3 a deset minut před koncem cítil šanci. Hned z dalšího útoku mohl opět skórovat, když šel jeho útočník sám na branku. Radek "Čína" Činovec ho ale vychytal.

  Pět minut před koncem rozehrál z 35 metrů Pavel "Krejzy" Krejzar trestňák, Yoni Girardey zpracoval míč pro Nadeema Meghjiho a ten levačkou trefil přesně k tyči. Uzavřel tak skóre posledního přípravného zápasu na 6:3.

  A příští neděli 12. března už se od 14:30 hraje první mistrák proti Sokolu Řepy.

  Sestava: T.Poul (46. Činovec) - Meghji, Pecka (21. M. Halgaš), Krejzar, Šedivý - P. Hašek (46. V. Doubek), Cikrt (46. Kerbach), J. Vladyka (46. M. Doubek), Holub (65. Cikrt), Girardey, Janovský,
  Branky: Jankovský 2, P. Hašek, J. Vladyka, V. Doubek, Meghji
  (jkl)