A tým

Příprava - 16. 2. 2023
    Odvetu rozhodly dva hat-tricky

Sokol Lipence - SC Radotín B 8:3 (3:3)

Opět proti rezervě Radotína, která tentokráte byla v omlazenější sestavě, jsme nastoupili na Strahově a do utkání vstoupili dobře. Po sérii neproměněných šancí a nastřelených tyčích jsme se ujali vedení v 15. minutě, když trestný kop chytře posunul podél zdi Pavel "Háša" Hašek na svého bratra Ivana a ten zavěsil na 1:0.

Když o chvíli později Háša zvýšil na 2:0, zdálo se být vše jasné. Jenže nebylo. Soupeř po našich minelách a nedůslednostech v obraně otočil stav během snad 10 minut na 2:3. Naštěstí v posledních okamžicích první půle Háša utěšenou střelou srovnal na 3:3.

Druhá půle již ale byla pevně v našich rukách a postupně jsme navyšovali náskok. Rozstřílel se hlavně Honza Cikrt, který za poločas stihl hat-trick, ten završil i Háša. Zbývající gól vstřelil Vojta "Doubas" Doubek. A to jsme ještě nastřelili několik brankových konstrukcí. Čína v naší kase naproti tomu moc práce, na rozdíl od Nelidy v první půli, neměl.

V příštím zápase přivítáme opět na Strahově TJ VČAS Tmáň.

Sestava: T.Poul, Činovec - V.Doubek, M.Doubek, V.Kábele, I.Hašek, P. Hašek, Cikrt, David Čech, Witberger, Holub, J.Vladyka, Girardey
    Branky: P.Hašek 3, Cikrt 3, I.Hašek, V.Doubek