• Rozpis sezóny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Články
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A-tým B-tým Starší přípr. Mladší přípr. Školička Stará garda

  A tým

  Příprava - 31. 7. 2022
  První a poslední příprava byla celkem rozpačitá

  Sokol Lipence - Sokol Zlatníky 3:4 (0:2)


  Hosté se poměrně lehce dostávali za naši obranu, tohle ale gól nebyl, Radek Činovec střelu kryl

  První a poslední přípravný zápas před zahájením mistrovské sezóny 2022/23 se nám moc nevyvedl. Především kvůli mnoha omluvám, nastoupit muselo dost lidí z béčka.

  Hosté hráli zkušeně a šikovně, měli hodně nebezpečné rychlé protiútoky, velmi solidně ovládali míč. A když se k tomu přidal vynikající 53letý brankář, nebylo divu, že v 20. minutě vedli 0:2.

  První branka jde bohužel na úkor gólmana Tomáše "Nelidy" Poula, který si sice dobře řekl o zpětnou přihrávku, ale pak míč netrefil, takže soupeř měl snadnou roli.

  Druhá branka byla jak z učebnice "nedáš-dostaneš". Pavel Hašek měl na kopačce vyrovnání, ale brankář Zlatník míč vyrazil, protivník bleskurychle zaútočil do otevřené obrany a bylo to o dva góly.

  Ve 23. minutě se bohužel hlavami srazili Michal Doubek a hráč soupeře. Michal byl v pohodě, ale hráč ze Zlatník měl otevřené obočí a volala se záchranka.


  Záchranka přímo na ploše. Musela odvézt hráče Zlatník, který měl tržnou ránu na obočí

  Po nucené přestávce se obě strany dohodly, že už se první poločas nebude dohrávat a začal ihned druhý. Opět naší šancí, která se ale rychle přenesla na druhou stranu a bylo to už 0:3.

  Pavel Hašek pak dvakrát překonal brankáře hostí a nestárnoucí Martin Barva po pěkné akci a přistrčení od Cyrille Piteaua dokonce sedm minut před koncem vyrovnal. Bohužel poslední slovo měly opět Zlatníky a bývalý ligový fotbalista Tomáš Klinka dal chvíli před koncem na 3:4.

  Slepená sestava tedy nakonec odešla poražena, ale to by nebylo tak tragické. Důležitější bude se sejít na první mistrák v neděli proti postoupivším Řeporyjím B v neděli 7. srpna od 17 hodin.

  Sestava: Poul (Činovec) - Zacha (Barva) J.Vladyka, Pecka (Vodička), M. Halgaš, Krejzar, Holub, P. Hašek, M. Doubek (Ginnane), Piteau, Fasanya (V. Kábele), Šedivý
  Branky: P.Hašek 2, Barva
  (jkl)