• Rozpis sezóny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Články
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A tým B tým Dorost Žáci St. přípr. Ml. přípr. Předpřípravka St. garda

  A tým

  Přípravný zápas - 22. 5. 2021
  Přišel, viděl, nastřílel 4 góly

  Sokol Lipence - SC Olympia Radotín B 4:4 (3:1)


  Hosté snižují na 3:2

  Po béčku oblékli v sobotu dresy i hráči áčka a také oni se po sedmi měsících covidové přestávky těšili na zápas. A hned ve 3. minutě se radovali. Kapitán Pepa Vladyka uvolnil Dominika Šalamouna, ten hledal ve vápně Robina Poula, míč ještě nadrazil radotínský obránce, ale pak Robas z voleje pálil přesně k tyči. 1:0.

  Hosté, posílení o pár hráčů áčka, se však rychle otřepali a dlouhé minuty nám nepůjčovali míč. Hrálo se téměř pořád na naší polovině, ale pak v 19. minutě podnikli naši hráči rychlý útok, zleva do vápně nacentroval Ondra Holub a Robin Poul byl opět na správném místě. Hlavou mířil přesně k tyči. 2:0.

  Radotínský tým se ale nevzdával, naopak pokračovala jeho herní převaha. A hosté ji vyjádřili také gólem. Jenže ještě do přestávky se ke slovu opět dostal Robin Poul a po samostatné akci přehodil brankáře a dal svůj třetí gól.

  Po změně stran Radotín snížil po nedůsledném krytí našich zadních řad. Jenže pak se ve vápně dostal k míči znovu Robas. Položil si brankáře a přehledem zasunul balón do soupeřovy branky počtvrté. Ani covidová kila navíc mu neubrala ze střelecké potence. Otázkou je, jak mu tahle kanonáda pomůže v jeho podnikání - má otevřenou jídelnu právě v Radotíně (více zde).

  Pak se hrál fotbal nahoru dolů a oba týmy měly další šance. Jen Ondra Holub se dostal do tří, ale střela mu pokaždé vůbec nesedla. Naopak Radotín dvě ze svých tří šancí proměnil a srovnal na konečných 4:4.
  Radotínský záložník pálí, bránit se snaží Pepa Vladyka ...


  ...Radek Činovec první střelu kryje, ale v následujícím okamžiku na dorážku dobíhajícího hráče už neměl

  Byla to užitečná příprava, která na rozdíl od utkání béčka naštěstí skončila bez zranění. Příští neděli se hraje od 17:30 proti Velkému Chlumci.

  Sestava: T.Poul (46. R.Činovec) - Meghji, Pecka, Kerbach, Šedivý, Holub, Cikrt, J.Vladyka, Šalamoun, Jankovský, R.Poul, (Witberger, Vodička, David Čech, Doubek)
  Branky: R.Poul 4
  (jkl)