• Rozpis sezóny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Články
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A tým B tým Dorost Žáci St. přípr. Ml. přípr. Předpřípravka St. garda

  A tým

  Přípravný zápas - 4. 8. 2019
  Totální knock-out po přestávce

  FC Jílové - Sokol Lipence 8:1 (1:1)

  Také druhý přípravný zápas áčko prohrálo. V silně kombinované sestavě, kdy musel v Jílovém při neúčasti čtyř gólmanů (!) do branky 53letý Honza "Krbec" Kerbach, jsme vedli a pak o poločase drželi remízu. Jenže pak se hra rozpadla jak domek z karet a do naší sítě padal jeden gól za druhým. Skóre se zastavilo na stavu 8:1. Ale postupně.

  V první půli to z naší strany nebylo špatné. To jsme ještě s domácími na jejich krásném pažitu stačili držet krok. Dokonce jsme se ujali vedení. Nejprve Ondra Holub vybojoval roh a z něj posadil balón na hlavu Ivana Haška a ten pod břevno otevřel v 8. minutě skóre.

  Domácí chtěli mermomocí vyrovnat, ale naše dobře organizovaná hra je do šancí nepustila. Soupeř se podařilo skórovat až okolo 25. minuty. Domácí útočník ve sporné situaci zřejmě fauloval stopera Honzu "Krbečka" Kerbacha, zmocnil se míče a postupoval sám na kasu. Jeho pokus ještě Krbec starší v bráně vyrazil, ale na přihrávku před otevřenou bránu, kde číhal domácí hráč a zavěsil, již reagovat nešlo. Do kabin se šlo za uspokojivého stavu.

  Bohužel druhá půle se hrubě nevyvedla. Hned zkraje jsme dvakrát ztratili míč v záloze, domácí rychle zakombinovali a v 50. minutě to bylo hned 3:1. Bohužel jsme nemohli střídat a ve vedru se to projevilo dalšími lacinými brankami, takže lze konstatovat, že se generálka na mistrák nepovedla.

  Sestava: Kerbach st. - O.Krůta, Kerbach ml., Melich, Cikrt, Hašek, David Čech, Vodička, Witberger, Holub, J.Vladyka
  Branka: Hašek
  (krb)