• Rozpis sezóny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Články
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A tým B tým St.žáci Ml.žáci St.přípr. Ml.přípr. Školička a dívky SG

  A tým

  16. kolo - 7. 3. 2020
  Áčko vstoupilo do jarních bojů dobrým výsledkem

  SK Zbraslav B - Sokol Lipence 0:2 (0:0)


  Rozhodující gól Ondry Holuba z trestňáku

  Zbraslavské béčko nás přivítalo na nepříliš dobře osvětlené radotínské mělce a nutno říci, že první poločas byla taková holomajzna. Měli jsme sice hned na počátku šanci, ale Pepa Vladyka míč do branky bývalého ligisty Zicha neprocpal.

  Jinak se hrál nevýrazný fotbal bez šancí na obou stranách, něco jako o den později při ligovém derby. Soupeř byl složen ze zkušených matadorů doplněných šikovnými dorostenci, ale k ničemu jsme je nepustili. Obrana v čele se stopery Tomášem "Melinhem" Melichem a nováčkem v našem dresu Mirdou Peckou pracovala spolehlivě a Tomáš "Nelida" Poul se v naší bráně tak trochu nudil.

  Až ve druhé půli jsme splnili svou povinnost a vstřelili branky. Nejprve v 75. min. se postavil k trestnému kopu Ondra Holub a s mírnou tečí překonal Zicha v brance soupeře, když tento gól si jistě za rámeček nedá. (Viz video.)

  Šance Ondry Holuba o průnik v prvním poločase

  O dvanáct minut později přihrál Ondra Pepovi Vladykovi a ten pod tělem domácího gólmana završil stav na 2:0. Soupeř se zmohl jen na pár nebezpečných rohů a jednu pološanci, to když střídající Daniel Čech dobře zasáhl na brankové čáře. Pak se ozval závěrečný hvizd a my mohli spěchat do kabiny k prvnímu letošnímu vítězném pokřiku.

  Minuta ticha za zesnulého rozhodčího Jaroslava Chusteckého, kterému bylo 34 let

  Sestava: T.Poul - Mehgji, Melich, Pecka, Kerbach, Krejzar (46. D.Čech), Holub, Cikrt, Witberger, Hašek (85. Barva), J.Vladyka (87. Týč)
  Branky: Holub, J.Vladyka
  (krb)