• Rozpis sezóny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Články
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A tým B tým Dorost Žáci St. přípr. Ml. přípr. Předpřípravka St. garda

  A tým

  9. kolo - 7. 10. 2018
  Sympatický výkon body nepřinesl

  Loko Vltavín B - Sokol Lipence 3:1 (2:1)  Navzdory některým absencím klíčových hráčů jsme proti rezervě třetiligového áčka nepodali špatný výkon. První šanci měli mladíci v domácím dresu, ale netrefili naše zařízení. Pak se ocitl v jedné ze svých šancí Pepa "José" Vladyka, ale bohužel prováhal střelu.

  První půle se odehrávala v otevřeném boji, domácí ale měli značnou převahu v poměru rohových kopů, se kterými ale nenakládali dobře. Do velké šance se dostal pak opět Pepa Vladyka, když dostal dobrý míč na penaltu, ale brankář domácích stačil vyběhnout a míči zkřížit cestu do sítě.

  Pak již udeřilo na naší straně, když soupeř ve 22. min. po jednou z kontrů obešel i Dana Karase v naší brance a umístil míč do sítě. 1:0.

  Odpověděli jsme brzy, ve 29. min. se na hranici velkého vápna Ivan Hašek dostal ke střele a z první vyrovnal přísnou střelou k tyči domácí kasy a bylo rázem 1:1. Bohužel vedení netrvalo dlouho, když po závaru před naší brankou se míč dostal skoro do nulového úhlu, ale domácí hráč ho přesto (ve 32. min.) v tísni dostal do branky na 2:1. A mohlo být hůř, v utkání dobře hrající Pavel "Krejzy" Krejzar vykopával míč z brankové čáry.  Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním se zápasem ještě něco udělat. A poměrně se dařilo, měli jsme několik standardek, rohů a šancí. Zejména šance Pepy Vladyky, který v rozhodující chvíli uklouzl, nebo hlavička Ivana Haška, kterou gólman domácích s námahou vyškrábl, či nepřímý kop uvnitř velkého vápna domácích (Dominik "Haus" Šalamoun přestřelil) si o góly říkaly.

  I domácí ovšem měli šance, dokonce razítkovali i tyče případně z malého vápna nebyli schopni trefit bránu a zápas rozhodnout. Dvakrát dobře zasáhl i náš náhradní gólman Dan Karas. Potvrzení výsledku tak přišlo ze strany domácích až v 83. minutě, kdy jsme již otevřeli hru a hráli na tři vzadu. Soupeřův útočník se z první trefil do růžku Danovy banky a bylo po zápase. 3:1.  Jak řečeno, nepodali jsme špatný výkon, ale body to nepřineslo. Pochvalu ale zaslouží hráči za bojovnost, vždyť např. Milda Witberger by věkem mohl dělat tátu všem protihráčům. Za zmínku stojí ještě premiérový start důrazného Tomáše Svobody v dresu áčka, který potvrdil, že bude přínosem pro naše barvy.

  Sestava: Karas - Čech, Šefara, Krejzar, Šalamoun, Šedivý (63. T.Svoboda), Hašek (K), Semela, Cikrt, K.Vladyka, Witberger
  Branka: Hašek
  (krb)