• Rozpis sezóny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Články
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A tým B tým Dorost Žáci St. přípr. Ml. přípr. Předpřípravka St. garda

  A tým

  5. kolo - 9. 9. 2018
  Umělka našemu výkonu nesvědčila

  Aritma Praha B - Sokol Lipence 5:1 (2:1)


  Při první penaltě poslal Ivan Hašek (není na snímku) brankáře na druhou stranu a bezpečně pokutový kop proměnil

  Na neoblíbeném povrchu jsme neuspěli. Inkasovali jsme hned v 5. minutě, kdy Ivan Šefara ztratil při souboji rovnováhu a soupeřův hráč se řítil na naši branku a nemýlil se. Podél Tomáše Poula umístil míč do sítě.

  Bohužel stejný hráč a stejný typ gólu přišel ve 27. minutě. Na půli ztratil míč Honza Cikrt a my prohrávali již 2:0.

  Až poté jsme se probudili a začali se dostávat do šancí. Neujala se však ani hlavička Robina Poula, ani pohotové bodýlko Pepy Vladyky, které domácí vynikající brankář vyrazil.

  Snížili jsme kapitánem Ivanem Haškem ve 34. minutě z penalty nařízené za faul na Pepu Vladyku. V samotném závěru poločasu fauloval soupeř opět Pepu Vladyku ve velkém čtverci, tentokráte domácí gólman a my měli možnost do šaten srovnat skóre. Bohužel se nestalo, domácí brankář tentokrát Ivanovi střelu vystihl.


  Trestňák našich hráčů domácí obrana odvrátila

  Je však zarážející, že gólman za svůj zákrok neviděl žlutou kartu a tedy i červenou, protože již jednu za řeči měl... Dle mého názoru (ale i názoru domácího trenéra) měl být vyloučen, což by zásadně ovlivnilo zápas.  Ve druhém poločase jsme chtěli rychle vyrovnat, bohužel v 62. minutě zkompletoval hat-trick domácí Bychkov, gólu ovšem předcházel faul na našeho brankáře v malém vápně.

  A když o pár minut později utekl soupeřův hráč po křídle a předložil míč na naše malé vápno, bylo vymalováno - 4:1.

  V samotném závěru jsme inkasovali popáté, co však bylo horší, zranil se v souboji stoper Ivan Šefara.

  Výkon ve druhé půli si rozhodně za rámeček nedáme, mužstvo sneslo měřítko tak posledních 20 minut první půle. Můžeme spekulovat jak by se utkání vyvíjelo, kdyby Ivan svou druhou penaltu proměnil, nicméně tentokráte byla skutečně větší kvalita na kopačkách domácích, zvítězili zaslouženě.


  Střelecký pokus Aritmy

  Za zmínku ještě stojí, že za soupeře nastoupil hráč (č. 16 Vadym Chechelnytskyi), který den předtím hrál proti našemu béčku za MSM ACADEMY. V sobotu tedy evidentně načerno. Takové věci se sice někdy dějí, ale hrát o jednom víkendu za dva kluby proti jednomu soupeři a neobávat se odhalení, to je unikum...

  V našem týmu poprvé nastoupil Honza Cupal, který přišel na podzimní zkoušku z Adamova. "Bohužel jsme mu ten debut moc neulehčili," konstatoval po zápase Ivan Hašek.

  Sestava - T.Poul - Krejzar, Šefara (71. Týč), Melich, Čech (73.Long), Cikrt, Hašek, Šedivý, Witberger (60.Cupal), J.Vladyka, R.Poul
  Branka: I.Hašek (PK)
  (krb)