• Rozpis sezóny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Články
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A tým B tým Dorost Žáci St. přípr. Ml. přípr. Předpřípravka St. garda

  A tým

  28. kolo - 1. 6. 2019
  Odchod se vztyčenou hlavou

  SK Dolní Chabry - Sokol Lipence 3:1 (3:0)  K postupujícímu týmu domácích jsme zajížděli opět ve značně pochroumané sestavě (zranění, dovolené, pracovní povinnosti, účast na dětském dni atd...), nicméně nezahráli jsme, zejména ve druhé půli, špatně.

  Domácí převzali hned od začátku otěže hry a první branka na sebe nedala dlouho čekat. V 6. minutě se dostal za naši obranu domácí útočník a nedal našemu gólmanovi šanci. Bohužel v 19. minutě nezpracoval Honza Cikrt balón, ten se dostal k hráči soupeře a ten prostřelil našeho gólmana podruhé. 2:0.

  Po tomto hrozném začátku jsme se osmělovali i my. Šance měl Pepa Vladyka, ale prováhal okamžik ke střele. Za chvilku dostal ideální míč za obranu Dominik Šalamoun, nicméně svou bombou nechal vyniknout domácího kapitána - gólmana. Mělo být 2:1, bylo to však za chvilku 3:0. Těsně před přestávkou dostal totiž chaberský hráč míč na vápno a chytře umístil míč k tyči naší kasy. My jsme ještě z nenápadné pološance trefili břevno, ale to bylo z naší strany vše.  Druhá půle byla z naší strany o něčem jiném, byli jsme domácím zcela vyrovnaným soupeřem. Ne, že by snad domácí neměli šance, ale výborný výkon podal v naší brance Dave, který chytil tři tutové góly. Z naší strany jsme z našich šancí využili jen jednu, a to Pepou Vladykou, který prostřelil domácího gólmana na zadní tyč v 67. minutě a snížil tak na 3:1. Zavětřili jsme šanci s utkáním ještě něco udělat, ale naše další šance či pološance, např. trestné kopy Ivana Haška a Dominika Šalamouna mezi tři tyče nemířily...

  Takže opět prohra, tentokrát se ale nemáme za co stydět. O sestupu našeho týmu je rozhodnuto, ale život a fotbal v Lipencích tím nekončí. Holt se budeme prát příští rok v I.B třídě. Chaberským naopak přejeme úspěch v nejvyšší pražské soutěži.

  Sestava: Bratton - Zacha, March, Krejzar, Čech (46. Kerbach ml.), Šalamoun, Cikrt, Hašek, Winters (66. Scheib), J. Vladyka, Jankovský
  Branky: J.Vladyka
  (krb)