• Rozpis sezóny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Články
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A tým B tým Dorost Žáci St. přípr. Ml. přípr. Předpřípravka St. garda

  A tým

  15. kolo - 18. 11. 2018
  Podzim konečně skončil

  Sokol Lipence - FC Zličín 0:6 (0:2)


  Útočník Zličína dostal v šestnáctce spoustu prostoru, a tak vystřelil...


  ... a zvýšil na 0:2

  Podzimní sezóna skončila a lipenecké béčko v dresu áčka má konečně padla. Možná se to zdá přehnané, ale realita se skoro jinak popsat nedá. Kádr A-týmu je na konci podzimu natolik zdecimován zraněními, hokejem, nemocemi, vyloučením, rodinnými povinnostmi, že v I.A třídě prakticky hraje béčko z okresního přeboru jen lehce posílené o pár kluků z áčka.

  Do týmu se například poprvé zapojil Zdeněk Koukal, který v sobotu skončil jako asistent trenéra ligové Karviné a hned přispěchal pomoci. Postavil se na stopera a v úvodu spolu s doyenem Vláďou Halgašem velmi dobře řídil hru. Hráli jsme zezadu na jistotu a napadali favorizované fotbalisty Zličína.

  Daniel Čech v 10. minutě vybojoval míč a postupoval na branku, ale tísněn dobíhajícím obráncem nedokázal účelně zakončit.

  V 16. minutě rozhodčí zřejmě přehlédli ofsajd a hostující Dominik Vašut udělal kličku brankáři Tomášovi "Nelidovi" Poulovi a zakončil do prázdné branky.

  Hosté měli více ze hry, ale naše oslabená sestava pořád jakž takž držela krok. Jen v 28. minutě po rohu obrana nechala příliš prostoru zličínskému útočníkovi, takže ten neměl problém zakončit pod břevno.  Bohužel po změně stran už jsme nehráli tak zodpovědně zezadu, trochu jsme otevřeli hru, ale to byla voda na mlýn lídra tabulky ze Zličína.

  Krátce po sobě vsítil dva góly a z utkání se stala hra kočky s myší. Nakonec jsme dohrávali v deseti, protože střídající Štěpán Zítek se krátce po vstupu na hřiště zranil a musel odstoupit.

  Zaplaťpánbu, že je konec a marodi se přes zimu dají dohromady. Před námi je ještě valná hromada v pátek 23. listopadu v hasičárně. Prosíme hráče i ostatní členy, aby přinesli dlužné příspěvky a také dárky do tomboly.

  Sestava: T.Poul - Zacha, Melich, Koukal, V. Halgaš (Stauch), Šedivý, Cikrt, Čech, Long, J.Vladyka, Witberger (Zítek)
  (jkl)