• Rozpis sezóny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Články
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A tým B tým Dorost Žáci St. přípr. Ml. přípr. Předpřípravka St. garda

  A tým

  12. kolo - 27. 10. 2018
  Hrůzostrašné začátky poločasů určily vývoj zápasu

  Sokol Nebušice - Sokol Lipence 8:2 (3:1)


  Patrik Semela s číslem 9 hlavou snižuje na 3:1

  Na rozdíl od minulého zápasu jsme zajížděli do Nebušic ve značně slátané sestavě, zejména obrana doznala zásadních změn, což se ukázalo jako zásadní. Naproti tomu soupeřova "cizinecká legie" ze zemí bývalého SSSR, která určuje ráz hry Nebušic, byla zřejmě kompletní.

  Bohužel jsme nechytili začátek zápasu. Zřejmě nejnebezpečnější soupeřův hráč Dias Idrissov hned v 1. minutě zaběhl za naši obranu a přehodil Tomáše "Nelidu" Poula v naší brance. 1:0.

  Hned z následující akce jsme mohli srovnat, bohužel Milda Witberger v obtížné pozici minul branku domácích. Ve 4. minutě se opět po naší pravé straně řítila další pohroma, v jasné pozici nedal domácí hráč našemu gólmanovi šanci a bylo to již 2:0!

  Pak jsme se trochu vzpamatovali a měli i šance, zejména Pepa Vladyka měl dobré příležitosti. Nejprve ho vychytal domácí gólman, pak byl v jasné šanci evidentně sražen zezadu, leč píšťalka rozhodčího Tomšů se neozvala...

  V době, kdy jsme se trochu zvedali, přišel rychlý kontr domácích a navýšení stavu. Nelida si ještě ani pořádně nesáhl na míč a bylo to ve 20. minutě již 3:0!!! Do poločasu snížil hlavou Patrik Semela, který snad jediný snesl měřítko, a do kabin se šlo jakž takž přijatelného stavu 3:1.  Ve druhé půli jsme chtěli se zápasem ještě něco udělat, to by ovšem nesměla předsevzetí zůstat v kabině. Opět v první minutě druhé půle jsme inkasovali na 4:1, když Tomáš Poul vyrazil střelu domácího hráče k jinému soupeřovu plejerovi a ten v klidu, nikým bohužel neatakován, zamířil k tyči.  A aby toho nebylo dost, nejlepší střelec domácích Vala (dal v zápase hat-trick) zvýšil ve 48. minutě již na 5:1. Náš brankář byl bez šance, domácím tam spadlo všechno, co čeho kopli. Pepa Vladyka pak snížil na 5:2, ale soupeř opět rychlými kontry nenechal utkání zdramatizovat a postupně své vedení navýšil na potupných 8:2 v náš neprospěch.

  Byl to tedy zápas blbec, to se někdy stane. Horší bylo to, že jsme si neporadili s poměrně jednoduchou hrou soupeře, který vůbec nebyl tak dobrý, jak naznačuje výsledek. I jeho obrana nevykazovala žádnou jistotu, nicméně fotbal v podání Nebušic byl jednoduchý, pas na křídlo, šupajda na naši kasu a zakončení třeba i bodlem (i tak padl jeden gól).  Sestava: T.Poul - Čech, Krejzar (72. Venglář), Melich, Týč, Hašek (C), Šedivý, Semela, Witberger (49. J. Marek), J.Vladyka, Vodrážka
  Branky: Semela, J.Vladyka
  (krb)