• Rozpis sezóny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Články
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A tým B tým Dorost Žáci St. přípr. Ml. přípr. Předpřípravka St. garda

  A tým

  Příprava - 22. 2. 2017
  Příprava s ligovým dorostem splnila účel

  Sokol Lipence A - Slavoj Vyšehrad U19 1:3 (1:1)

  Proti týmu mladíků z Vyšehradu, který je trénován bývalým ligistou Obermajerem z Bohemians Praha a který m.j. před 14 dny vyprášil kožich i přeborovým Královicím 6:1, jsme, přes četné mezery ve složení týmu, nezahráli špatně. Dokonce jsme se ujali v 5. minutě vedení. Do obrany soupeře se prodral Pepa "José" Vladyka a prostřelil gólmana.

  Škoda, že jsme v následujících minutách své vedení nenavýšili, když se Daniel Čech dostal do nadějných pozic hned dvakrát. V těchto chvílích nám soupeř nepřipadal úrovní na dorosteneckou ligu.

  Pak ovšem vyšehradští junioři zařadili vyšší rychlostní stupeň a bylo to hned znát. Tomáš "Nelida" Poul se musel v naší brance pořádně otáčet a vystřihl několik perfektních zákroků. Když už byl překonán, nastřelil soupeř v pozici "na zívající kasu" jen tyč naší branky. Pak však přece jenom do poločasu srovnal na 1:1, nicméně utkání se dalo označit ještě za vyrovnané.  Od cca 10. minuty druhé půle však bylo znát, že nám dochází šťáva, což byl ostatně důvod, proč "odešel" i tým Kralovic ve výše uvedeném utkání (jak sdělil otec jednoho z vyšehradských mladíků). Nicméně dost dlouho jsme drželi nerozhodný výsledek. Pak však okolo 25. minuty přišly dva slepené góly v naší síti a vedení si tým dorostenecké ligy již pohlídal. Avšak, jak jsme se shodli s trenérem soupeře, svůj účel přípravný zápas splnil.

  Sestava: T.Poul - Krejzar, Vodrážka, Šedivý, Kerbach ml., Hašek, Čech, O.Krůta, Long. Witberger, J.Vladyka
  Branka: J.Vladyka
  (krb)