• Rozpis sezóny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Články
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A tým B tým Dorost Žáci St. přípr. Ml. přípr. Předpřípravka St. garda

  A tým

  Příprava - 8. 2. 2017
  Brankové konstrukce byly proti nám, Robas opět zraněn

  Sokol Lipence A - SK Střešovice B 4:5 (1:4)

  První příprava v hale Sparty na Strahově nebyla špatná, zejména ve druhé půli. Škoda jen, že proti nám stály tyče a břevna (snad pětkrát jsme je nastřelili), jinak jsme neprohráli.

  Jako první jsme inkasovali my v 5. minutě, ale za pár minut si Robin zpracoval míč a pro něj netradičně levou procedil soupeřova brankáře. 1:1.

  Pak byl mač vyrovnaný, bohužel v posledních 10 minutách první půle jsme inkasovali hned třikrát do naší rozhozené obrany a hned bylo 1:4 v náš neprospěch.

  Druhá půle byla lepší té první. Nejprve Pavel Vodrážka snížil na 2:4, pak se nám soupeř opět vzdálil na 2:5, nic nebylo ale ztraceno. Robin vystihl, že si gólman soupeře hraje neúměrně dlouho s míčem, sebral mu jej a zasunul do kasy na 3:5.

  Pak zřejmě nejlepší hráč v našich barvách Honza "Ciki" Cikrt sám prošel hřištěm a nádherně přehodil dlouhána v brance Střešovic. Bohužel do cesty se postavilo břevno a tak jen asi tři minuty před koncem upravil na konečných 4:5 Pajas Vodrážka, který se vřítil jako tank do soupeřova pokutového území a vystřečlil přesně. Závěrečný tlak již ničeho nezmohl.

  Zápas, jak zhodnotil hrající trenér Ivan Hašek, splnil svůj účel, ač jsme opět nebyli komplet. Ale to není v této fázi přípravy nikdo. Každopádně jsme střešovickým mladíkům byli vyrovnanějším soupeřem než loni touto dobou.

  Stínem zápasu je zlomené zápěstí Robina Poula, který si přisedl ruku a bude nyní pár týdnů absentovat.


  Robas v obvyklých kulisách (U Chytrého klandru), ale s neobvyklou pomůckou na levé ruce. Na zlomené zápěstí dostal sádru.

  Pozitivem je naopak start dvou nováčků, kteří přišli v zimní přestávce: Honzy "Soba" Svobody a Longa Nguyena Thiena, který je - když nepočítáme Slováky - prvním cizincem v historii TJ Sokol Lipence.

  Sestava: T.Poul - Šefara, Kerbach ml., Vodrážka, O.Krůta, Krejzar, Svoboda, Cikrt, Hašek, Long, Šedivý, J.Vladyka, Witberger, R.Poul
  Branky: R.Poul 2, Vodrážka 2
  (krb)