• Rozpis sezóny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Články
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A tým B tým Dorost Žáci St. přípr. Ml. přípr. Předpřípravka St. garda

  A tým

  Příprava - 19. 8. 2017
  V utkání "nahoru - dolů" byli úspěšnější hosté

  Sokol Lipence - FK Lety 1:3 (1:1)


  Exligisti v akci. V našem dresu Zdeněk Koukal, v oranžovém brankářském FK Lety Radek Sňozík

  To už se dlouho nestalo, aby v jednom zápase na lipeneckém trávníku nastoupili tři bývalí ligisté. Na naší straně Ivan Hašek a nová posila Zdeněk Koukal, na straně FK Lety brankář Radek Sňozík. Všichni se kdysi oblékali dres Bohemians 1905. Zdeněk navíc Viktorky Žižkov, Plzně, Příbrami či Baníku Ostrava.

  Lety byly naším posledním soupeřem v přípravě a budiž řečeno, že šlo o náš nejlepší přípravný zápas. Začali jsme aktivně, Ivan Hašek však přestřelil. Pak nás začali hosté přehrávat a korunovali svůj výkon vedoucí brankou již v 8. minutě hry, když po rozhodčím "puštěném" autu a následném trestném kopu kopající hráč našel na malém vápně svého souputníka a ten hlavou rozvlnil síť naší branky.


  Zdeněk Koukal přišel o chvíli později, druhý brankář FK Lety centrovaný míč stáhl do své náruče

  Za pět minut ale bylo srovnáno, to Ivan Hašek opět vystřelil, Sňozík vytáhl střelu jen na tyč a na dorážku Pepy Vladyky byl krátký. 1:1. Pak následovaly šance soupeře, které dílem vychytal náš brankář, zejména však soupeř netrefoval zařízení. Nakonec jsme ale mohli jít do vedení my, to když těsně před koncem Radek Šedivý usměrnil z malého vápna krásný střílený centr jen těsně vedle.  Ve druhé půli pokračoval zápas ve stylu "nahoru - dolů", hra se rychle přelévala ze strany na stranu. Bohužel góly střílel už jen soupeř. V 65. minutě jsme inkasovali po přečíslení naší obrany, kdy soupeřův hráč zakončoval prakticky do prázdné kasy a upravil na 1:2.

  Naši hráči se vrhli do útoku a opravdu makali ve snaze o vyrovnání. V poslední čtvrthodině utkání jsme si vytvořili několik závarů a střel, bohužel zhusta mimo branku. Naopak soupeř podnikal nebezpečné výpady do naší již odkryté obrany.


  Ivan Hašek v šanci, bohužel se neprosadil

  V poslední minutě utkání při jednom takovém protiútoku zatáhl Honza Cikrt za záchrannou brzdu, fauloval a kopala se penalta. Ta uzavřela gólový účet na 1:3 v náš neprospěch.

  Trenér a manažer ale hodnotili utkání jako vcelku vydařené. Výsledek nebyl ani tak rozhodující jako to, jak budeme hrát v příštím týdnu, kdy zajíždíme na první mistrák do Modřan.

  Sestava: T.Poul - Šalamoun, Šefara, Krejzar, Vodrážka - Šedivý, Cikrt, Koukal (60. Barva), Šetka, Hašek - J.Vladyka
  Branka: J.Vladyka
  (krb)