• Rozpis sezóny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A tým B tým C tým Žáci Přípravky Předpřípravka Články St. garda

  A tým

  Příprava - 6. 8. 2017
  V hezkém zápase naši hráči nakonec uspěli

  Sokol Lipence - Sokol Dobřichovice 4:3 (2:0)  Ivan Hašek umístil penaltu přesně k tyči, brankář soupeře se jen ohlédl

  K druhému zápasu přípravného období přijely do Lipenců Dobřichovice, tým který postoupil ze středočeské III. třídy do okresního přeboru.

  Náš tým by měl být přece jen výkonnostně o dvě třídy výš, i když na druhou stranu chyběly některé opory (Honza Cikrt, Ivan Šefara, Robin Poul) i mladí hráči (Honza Kerbach, Daniel Čech).

  Náš tým začal dobře a přimáčkl soupeře na jeho půlce. Jen se nemohl počádně dostat k finální přihrávce a střelec. Nakonec střeleckou smůlu týmu protrhl Honza Machačný, vypůjčený pro tentokrát z modřanského klubu. Naběhl si zprava na centr Pepy Vladyky a prostřelil z malého vápna gólmana hostí.  V další šanci obrana hostí faulovala Pavla Vodrážku a k penaltě se postavil kapitán Ivan Hašek. Bezpečně proměnil, brankář se po míči jen podíval.

  Celý první poločas měli naši fotbalisté pod kontrolou a zřejmě mysleli, že to tak půjde dál. Jenže soupeř se po změně stran probudil, začal být aktivnější a napadat naše obránce vysoko - až u našeho vápna. A obránci začali dělat chyby.

  Po třech špatných rozehrávkách přes střed hřiště byl za dvacet minut druhé půle stav najednou 2:3. Hosté se vždy ujali špatné přihrávky a byly neuvěřitelně efektivní v zakončení.  Tomáš Poul bezpečně kryje míč v rukavicích po centru Dobřichovic z rohu

  V 70. minutě hrající trenér a kapitán Ivan Hašek zavelel na zteč. "Máme posledních dvacet minut, pojďme to otočit," zařval na své spoluhráče a svěřence. A sám k tomu dal podnět nejlepší: gólovou kolmici na Pepu Vladyku. Ten si míč převzal ve vápně a uklidil ho k tyči.

  Pět minut před koncem to vzal na sebe Pavel Vodrážka. Obhodil si obránce, zasprintoval do vápna a s přehledem umístil míč podél vyběhnuvšího brankáře.

  Náš tým tedy nakonec strhl vítězství na svou stranu, ale budiž mu zaváhání v úvodu druhého poločasu varováním. Jinak to byl celkově hezký zápas, shodly se obě strany.

  Sestava: T.Poul - K. Vladyka, Chroustovský, Krejzar, Šalamoun, Vodrážka, Šedivý, J.Vladyka, Hašek, M.Krůta, Machačný, Witberger
  Branky: Machačný, Hašek, J.Vladyka, Vodrážka
  (jkl)