• Rozpis sezóny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Články
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A tým B tým Dorost Žáci St. přípr. Ml. přípr. Předpřípravka St. garda

  A tým

  8. kolo - 15. 10. 2017
  Exligisti to svou bojovností nezachránili

  Sokol Lipence - Loko Vltavín B 2:7 (1:6)


  Tomáš "Nelida" Poul se smutně kouká za dalším balónem, který skončil v jeho síti

  Krásné slunečné počasí babího léta přímo lákalo na fotbal, ovšem v lipeneckých dresech nastoupila totálně poslepovaná sestava. Zranění, nemoci, distanc za červenou, ale i další absence znamenaly minus šest hráčů, takže zaskakovat musely posily z béčka a do základu šel i 45letý veterán Martin Barva.

  Na druhé straně bylo naopak nejstaršímu hráči 25 let, jinak to byli fotbalisté ve věku kolem dvaceti. Prostě motorky.

  Vltavínských hráčů bylo od počátku plné hřiště a byli připraveni trestat každou naši nepřesnost nebo zaváhání. A stalo se. Ve 13. minutě to bylo už 0:2.

  Potom Martin Barva vybojoval faul napravo od vápna soupeře, Zdeněk Koukal nadvakrát dostal míč krásným centrem do vápna a tam vyskočil nejvýš Ivan Hašek a krásně k tyči snížil.


  Penalta a je to 1:5

  Mladíci z Holešovic trochu znervózněli a začali trochu kazit. Radek Šedivý pálil ze vzduchu z otočky a gólman hostí s námahou vyrazil. Tady se mohl zápas zlomit. Bohužel, nepovedlo se. Zlomil se na druhé straně. Vltavín během osmi minut přidal další čtyři góly a bylo vymalováno.  Druhý poločas byl jen odvarem toho prvního. Hosté hodně prostřídali a hlavně ubrali na důrazu a rychlosti. Naopak naši hráči to úplně nezabalili a snažili se náskok soupeře aspoň zkorigovat. Vynikali v tom hlavně oba exligisté - Ivan Hašek a Zdeněk Koukal. Bojovali do posledního dechu a snažili se s výsledkem něco udělat. Zdeněk opět vyzkoušel svoji ostrou levačku a gólman soupeře měl co dělat, aby na balón mířící přesně k tyči dosáhl.


  Tohle naopak gól nebyl. Hostujícímu útočníkovi se zamotal míč mezi nohama

  Nakonec Vltavín ještě přidal jeden gól, ale v samotném závěru po pěkné akci opět hlavou do protipohybu brankáře přesně zamířil Ivan Hašek.

  No nic, je třeba na tento zápas zapomenout, dát se přes týden dohromady - a vyhrát ve Slivenci!

  Sestava: T.Poul - Kerbach ml., Krejzar (21. Adamec), Cikrt, Zacha - Barva (46. Venglář), Šedivý, Hašek (C), Koukal, Witberger (46. O.Krůta) - J.Vladyka (62. Stauch)
  Branky: Hašek 2
  (jkl)