• Rozpis sezóny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Články
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A tým B tým Dorost Žáci St. přípr. Ml. přípr. Předpřípravka St. garda

  A tým

  7. kolo - 7. 10. 2017
  Soupeř byl lepší, ale za prohru si částečně můžeme sami

  AFK Slavoj Podolí - Sokol Lipence 4:2 (2:1)


  Tomáš "Nelida" Poul se v 16. minutě marně vrhá po penaltě. Je vyrovnáno 1:1

  Opět s několika ztrátami v sestavě jsme zajížděli na trávník aspiranta na postup. Ale ani soupeř nebyl komplet, chyběl mu mj. kanonýr Robert Jůzek.

  Nezačali jsme však špatně a hned ve druhé minutě šli do vedení. Na trestný kop Dominika "Hause" Šalamouna skoro z poloviny hřiště do vápna soupeře naběhl Pája Vodrážka a ve skluzu poslal míč na branku. Ten také ve skluzu dotlačil do branky Pepa Vladyka a my vedli 1:0.

  Bohužel jsme se neradovali dlouho, v 16. minutě rozhodčí přehlédl faul na Hause před pokutovým územím, soupeř zacentroval do našeho vápna a zde Pája Vodrážka míč nasměroval skluzem sice do zámezí, ale nějak se zřejmě dotkl i dobíhajícího soupeře, ten ochotně spadl a kopala se penalta. Takže 1:1 a navíc žlutá pro našeho hráče.

  Pak jsme měli šanci my, Ivan Hašek ale nastřelil jen hradbu soupeřových těl. Následně zahrozili z rychlého protiútoku domácí, gólman Tomáš Poul míč vyrazil, naštěstí útočník domácích pohrdl naší odkrytou svatyní.

  Ne však už ve 28. minutě, kdy opět po rychlém kontru soupeř naservíroval míč před naši kasu a hráč Svoboda z Podolí z bezprostřední blízkosti otočil vývoj utkání. Takže 2:1 v půli pro domácí.



  Do druhé půle jsme šli s vědomím, že musíme hru zpřesnit a zejména se vyvarovat dalších karet, neboť rozhodčí rozehrál v první půli docela početný "žlutý karetní mariáš". Bohužel hned na začátku druhé půle vyhodil Nelida míč na Honzu "Cikyho" Cikrta, ten na mokrém trávníku uklouzl a hned se soupeřův útočník řítil na naši bránu. Nedal Tomášovi šanci a hned bylo ve 48. minutě 3:1 v náš neprospěch.

  Nevzdali jsme to a začali bojovat. Hned v 55. minutě Ciky své podklouznutí napravil, to když mu přistrčil míč z první Pepa Vladyka a Honza těžkým kopem z hranice šestnáctky překvapil Vondrku v domácí svatyni (střela nebyla prudká, ale umístěná). Takže 3:2 a jen škoda, že o chvíli později se Cikymu z otočky nepodařilo obdobně skórovat podruhé.


  Závar před brankou soupeře

  V době naší snahy o vyrovnání však přišla druhá žlutá pro dobře hrajícího Páju Vodrážku, kterého přejel (beztrestně!!!) poněkolikáté domácí hráč a po Pájové slovní reakci následovala druhá žlutá - a tedy i červená karta.

  I to bylo hratelné, zezadu tvrdil hru nyní Jirka Chroustovský, ale bohužel v 78. minutě se domácí nepřiznali k jasnému autu, na který hlavní sudí koukal snad z 5 metrů a ačkoli jsme měli vhazovat my, soupeř rychle rozehrál a z úhlu procedil našeho gólmana počtvrté. Takže ne příliš sportovní, na druhou stranu, kdybychom nepřestali hrát, mohli jsme možná brance zabránit. Na konečném stavu nic nezměnil ani trestný kop Ivana Haška v závěru utkání.

  Takže prohra, za kterou si můžeme částečně opravdu sami, budiž ale řečeno, že soupeř byl lepší.

  Sestava: T.Poul - Vodrážka, Krejzar (50. Kerbach ml.), Chroustovský, Šalamoun - Šetka (63. D.Čech), Šedivý, Cikrt, Hašek (C), Witberger - J.Vladyka
  Branky: J.Vladyka, Cikrt
  (krb)