• Rozpis sezóny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Články
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A tým B tým Dorost Žáci St. přípr. Ml. přípr. Předpřípravka St. garda

  A tým

  2. kolo - 3. 9. 2017
  Gól bychom nedali ani po dvou hodinách

  Sokol Lipence - 1999 Praha 1:2 (1:2)


  Obrana je překonána, hosté se radují. V 5. minutě je to 0:1

  Zřejmě i kdyby se hrálo přes dvě hodiny, náš tým by asi gól nedal. Nebylo mu v neděli souzeno.

  Zápas měl podobný úvod jako u reprezentace proti Německu. Jen jsme se stačili nadechnout, už to bylo v 5. minutě 0:1.

  Náš tým sice začal náporem, ale hosté využili rychlé přihrávky na nastartovaného hrota, ten se dostal za naši obranu a tvář v tvář Tomášovi "Nelidovi" Poulovi si věděl rady: uklidil míč k tyči.


  Ivan Hašek se snaží hlavičkovat v těžké pozici u branky soupeře, gól z toho nebyl

  Hrál se bojovný fotbal s důrazem na obou stranách. Jenže spíš mezi dvěma vápny, ke střelbě se ani jeden celek v podstatě nedostával.

  Přesto se Pepa Vladyka ocitl v situaci sám brankáře. Bohužel střelu zahrál podobně jako malou domů: přímo do náruče gólmana.

  Přesto jsme se k vyrovnání dostali, a to dokonce zdarma. Při napadání z naší strany zahrál jeden z obránců malou domů a hostující brankář se zachoval stejně, jako jeho kolega Agajev z Mladé Boleslavi v zápase proti Slavii. Pustil lehkou přihrávku za svá záda do branky.

  Bohužel vyrovnaný stav netrval dlouho. Poté, co Milda Witberger ztratil míč při rozehrávce, podnikli hosté útok, obrana odvrátila míč na roh. Po rozehrání soupeř jsme sice odhlavičkovali, ale protivník vrátil míč do vápna a tam nekrytý útočník vymetl roh "Nelidovy" branky.  Ve druhém poločase se tým 1999 Praha takřka nedostal přes půlku. Obrovskou šanci měl Pavel Vodrážka, který si zpracoval centr Ivana Haška a postupoval zprava do vápna. K naší smůle nezamířil přesně, volil raději pumelici, ta však skončila na zadní ochranné síti.


  Zákrok brankáře 1999 Praha

  Naše převaha se zvyšovala, hráli jsme jako Slavie proti Apoel Nikósie. Nápor tam byl, ale v zakončení jsme byli jaloví. Asi největší šanci měl exligista Zdeněk Koukal, který poprvé nastoupil do mistráku. Jeho dorážku do odkryté branky zázračně vykopl z brankové čáry hostující obránce.

  Pět minut před koncem měl jednu z největších šancí po centru do vápna Ivan Hašek, ale jeho střela směřovala těsně vedle branky.


  Tomáš "Nelida" Poul vyráží trestňák soupeře, jedinou přímou střelu v druhém poločase

  Našemu týmu tentokrát osud nebyl nakloněn. I kdyby se hrálo přes dvě hodiny, asi bychom gól nedali. I tu branku v síti 1999 Praha musel zařídit soupeř sám...

  V samotném závěru se hostující Lukáš Kačena pokusil o rekord - nejkratší pobyt na hrací ploše. Jen co v 93. minutě vystřídal, šel do souboje s Pavlem "Krejzym" Krejzarem na půlicí čáře bezohledně šlapákem, trefil ho do kotníku a vyřadil ze hry. Byl na hřišti necelou minutu a po červené kartě šel zase z placu.

  Sestava: T.Poul - Vodrážka, Chroustovský, Krejzar, Cikrt, J.Vladyka, Hašek, Witberger (Kerbach ml.), Šetka (Barva), Šedivý, Koukal
  Branka: vlastní
  (jkl)