• Rozpis sezóny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Články
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A tým B tým Dorost Žáci St. přípr. Ml. přípr. Předpřípravka St. garda

  A tým

  23. kolo - 26. 5. 2018
  Domácí jsme posadili na koně hrubými chybami

  SK Střešovice - Sokol Lipence 5:2 (2:0)  V poměrně slátané sestavě, kdy nám opět chybělo několik hráčů základu a museli jsme sáhnout do B týmu, jsme zajížděli na půdu týmu, který se netají ambicemi postoupit ze třetího místa naší skupiny do přeboru. Březiněves ve druhé skupině totiž avízuje, že se jí do nejvyšší pražské soutěže nechce. Velké ocenění zaslouží Venca Jankovský a Martin "Vengy" Venglář, kteří odehráli v parné sobotě hned dva mače - za A i B tým.

  Namotivovaní domácí šli do vedení hned ve 4. minutě, když přísnou střelou z vápna nedal domácí útočník našemu gólmanovi šanci. O chvíli později zatřásl soupeř (z metru!) břevnem naší svatyně.

  My jsme se v těchto chvílích moc nedostávali do hry. Pak bohužel upadl Honza Cikrt, soupeř zakombinoval a opět vystřelil snad ze stejného místa, jak jsme inkasovali poprvé. Polovysoký míč by Tomáš "Nelida" Poul zřejmě měl, ale to by ho nesměl jeden z našich hráčů tečovat, a Nelida byl proto krátký a bylo to 2:0 pro domácí.  Osmělili jsme se trochu až na konci první půle, kdy jsme vybojovali několik rohů, bohužel bez zakončení. Neujala se ani pěkná střela Pepy Vladyky, skončila vedle.  Začátek druhé půle byl o poznání lepší. Domácí si vybrali slabší čtvrthodinku a my jsme toho využili. Po krásné kombinaci se k míči uvnitř čtverce domácích dostal Honza Cikrt a výstavní dělovkou vymetl šibenici domácí kasy. V těchto chvílích jsme měli více ze hry, bohužel domácí naši snahu utnuli rázně po krásné akci, která po ose gólman (výkop), hráč (zpracoval si a posunul míč před branku) a hráč (zakončující) trvala asi tak 5 vteřin. Je otázkou, kde byla naše obrana. Takže 3:1.  O chvíli později obdobným gólem domácí zvýšili na 4:1 a bylo prakticky rozhodnuto. Nicméně ještě nebylo gólům konec, a to na obou stranách. Nejprve Dominik Šalamoun našel Ivana Haška, který pak do protipohybu domácího gólmana snížil hlavou na 4:2. Na domácí straně pak přišla také jedna branka do naší rozhozené obrany a bylo to konečných 5:2.

  K zápasu se dá stručně říci to, že se strašně nadřeme na gól, soupeři naopak gólové zakončení umožníme našimi hrubými chybami. Přesto naše hráče nutno pochválit, v plné sestavě bychom byli jistě kousavější. Potřebné body pro definitivní záchranu musíme tedy vydřít příště.

  Sestava: T.Poul - K.Vladyka, Chroustovský, Krejzar, Šalamoun, Hašek (K), Cikrt, Šedivý, Venglář, J.Vladyka, Jankovský
  Branky: Hašek, Cikrt
  (krb)