• Rozpis sezóny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Články
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A tým B tým Dorost Žáci St. přípr. Ml. přípr. Předpřípravka St. garda

  A tým

  21. kolo - 12. 5. 2018
  Zase to neproměňování šancí...

  Loko Vltavín B - Sokol Lipence 3:0 (2:0)  V tomto zápase nás v Holešovicích čekal soupeř, jehož věkový průměr byl cca 20-21 let. Všichni soupeřovi hráči jsou navíc přibližně stejně staří (tedy spíše mladí), hrají spolu evidentně dlouho a věděli dobře o sobě. Naopak my jsme přijeli k zápasu opět s několika absencemi v základním kádru.

  Soupeř se do nás zakousl hned od začátku a první své šance neproměnil. Pak ale rychle zakombinoval a v 9. minutě se ujal vedení, když útočník soupeře proměnil přihrávku svého spoluhráče před naši branku.

  Pak jsme se začali osmělovat i my. Nejprve se v nadějné pozici ocitl Honza Cikrt, ale gól to nebyl. Pak střelu našeho hráče brankář soupeře vyrazil na velké vápno, kde se k míči dostal Dominik "Haus" Šalamoun a jeho bomba mířila jasně mezi tyče. Bohužel do cesty se mu postavila ruka domácího obránce, jasná pentle. Bohužel píšťalka rozhodčího zůstala němá, prý si hráč kryl obličej... Tak tomu ovšem nebylo. Naše rozhořčení zchladil bohužel soupeř druhým gólem jako přes kopírák s tím prvním. 2:0.

  Zabrali jsme na vyšší obrátky a Pepa Vladyka z úhlu trefil tyč. Neujal se ani trestňák Ivana Haška, který jsme možná zbytečně rozehrávali, ač si říkal o střelu. V závěru první půle jsme byli lepším týmem a kdyby se pískala pentle a nenastřelili jsme tyč, mohlo být stav vyrovnaný. Ale to jsou kdyby...  Ve druhé půli se hrál vyrovnaný zápas s množstvím šancí na obou stranách. Bohužel domácí jednu proměnili, my bohužel nikoli. O góly si říkaly zejména šance Ivana Haška a hlavně Pepy Vladyky, který měl v zápase na noze snad tři gólovky. Ale i domácí své šance v závěru neproměnili. Takže 3:0 konec.

  Nehráli jsme špatně, ale sráží nás neproměňování šancí. Věřme, že se příští týden situace v utkání se Slivencem obrátí. O tom, že se jedná pro oba týmy o klíčový zápas (pro soupeře ještě o trochu více), nelze pochybovat. Jakou důležitost zápasu v příštím týdnu soupeř přikládá dokládá i to, že se na náš zápas s Vltavínem dostavil i jeho trenér Dominik Rodinger. Přijďte nás povzbudit!

  Sestava: Karas - Šalamoun, Chroustovský, Krejzar (68. Týč), K.Vladyka (80. O.Krůta), Hašek, Cikrt, Čech, J.Vladyka, Witberger (62. Jankovský), R.Poul
  (krb)