• Rozpis sezóny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Články
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A tým B tým Dorost Žáci St. přípr. Ml. přípr. Předpřípravka St. garda

  A tým

  14. kolo - 25. 3. 2018
  Přestřelka v první půli vyzněla pro nás - tři body zůstaly doma

  Sokol Lipence - SK Modřany 3:2 (3:2)  Kdo přišel na náš první ostrý zápas jen o chvíli později, neviděl hned dvě branky. Ve druhé minutě totiž čerstvá posila Karel "Karlos" Pátek nacentroval míč do čtverce hostí, ten obrana odvrátila k Pavlovi Vodrážkovi (který nastoupil navzdory zranění kolene) číhajícímu asi tři metry za vápnem a ten vydařenou střelou (s přispěním teče obránce) vstřelil úvodní gól zápasu.

  Bohužel hned z protiútoku se řítil na naši branku ze strany hostující hráč, který nezištně předložil míč jako na zlatém podnose svému osamocenému spoluhráči, který neměl problém zblízka vyrovnat a začínalo se znova.

  Bohužel v 16. minutě se po souboji ve vápně hostí vážně zranil právě agilní Karel Pátek, který byl odnesen ze hřiště na nosítkách s podezřením na přetržený přední kolenní vaz. Je to smůla, třetí zápas a třetí koleno našich hráčů... Na hřiště šel Milda Witberger.

  Na 2:1 upravil Robin Poul, který hlavičkoval trestný kop Zdeňka "Kukyho" Koukala a opět s přispěním teče hostujícího hráče skončil míč v brance soupeře. Bohužel za pár minut bylo opět srovnáno, když se na Tomáše "Nelidu" Poula řítil hráč č. 6 (Gregor), kterého Modřanští "udělali" den před zápasem z Jesenice. Nelida mu nájezd ze strany vychytal, bohužel pro nás se míč odrazil jen k brankové čáře a tentýž hráč ze skoro nulového úhlu vyrovnal.

  Pak otřásl břevnem (po teči gólmana) výtečně hrající Kuky, kterému hostující gólman vychytal jen v první půli tři tutovky. V samém sklonku první půle jsme zahrávali rohový kop do skrumáže před brankou a míč se po několika odrazech dostal přispěním Pajase Vodrážky snad již za čáru modřanské branky, odkud rukou vyrazil míč hráč Modřan Pecinovský. Naštěstí jen k Robinovi, který dalším odrazem dostal míč do branky a my vedli 3:2.

  Kdyby míč v brance neskončil, kopala by se dle rozhodčího penalta a hráč Modřan by byl vyloučen. Rozhodčí branku vyhodnotili jako vlastní, nicméně patrně chybně, míč jsme dostali za čáru my. Branku by si zasloužili oba, Robin i Pajas. Robin se však dotkl míče jako poslední a tak gól připisujeme jemu.  Ve druhé půli jsme měli opět více ze hry. V cca 70. minutě orazítkoval Dominik "Haus" Šalamoun tyč modřanské kasy, pak opět Kuky mířil za záda již překonaného gólmana hostí, nastřelil však tělo jeho spoluhráče a od něj se míč odrazil do bezpečí. Kukymu nebylo v tomto zápase gólově přáno, nicméně nutno říci, že byl motorem celého týmu.

  Hosté si žádné šance nevytvořili až skoro do konce zápasu a utkání už nemělo takovou úroveň jako v první půli. Velké množství diváků za "Chytrým klandrem" se tak branky "na komíny" nedočkalo.

  V poslední dvacetiminutovce jsme se začali trochu strachovat o výsledek a málem se nám to vymstilo. V samotném závěru unikl hostující hráč po křídle, naservíroval míč do skrumáže před Nelidou a Jirka Chroustovský nastřelil břevno naší svatyně. Naštěstí se míč odrazil opět k němu a on jej uklidil do bezpečí. Ufff...

  Taktickým střídáním v nastavení jsme si již výsledek pohlídali, připsali si důležité tři body a věnovali Kukymu první vítězství v našich barvách.

  Celkově se dá říci, že naše vítězství bylo zasloužené. Modřanští si vytvořili jen tři příležitosti, ze kterých dali dvě branky. Naproti tomu našich šancí bylo o poznání více. Potěšily i pochvalné komentáře fanoušků na výkon našich borců.

  Sestava: T.Poul - Šalamoun, Šefara, Chroustovský, Vodrážka, Koukal (90.K.Vladyka), Krejzar, Hašek (K), Pátek (16. Witberger, 86. Šetka), J.Vladyka (66. Šedivý), R.Poul (90.Long)
  Branky: R.Poul 2, Vodrážka
  (krb)