• Rozpis sezóny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Články
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A tým B tým Dorost Žáci St. přípr. Ml. přípr. Předpřípravka St. garda

  A tým

  10. kolo - 29. 10. 2017
  Vichr byl 12. hráčem, góly padaly jen nahoru

  Sokol Lipence - SK Střešovice 2:4 (0:4)


  Situace před třetím gólem Střešovic. Po rohu hlavičkuje hostující útočník úplně osamocen...


  ... trefuje míč přesně ...


  ... a Tomáš "Nelida" Poul už nestačil míč vytěsnit

  V obrovském vichru, který měli v první půli v zádech hosté ze Střešovic, jsme nezačali nejlépe. Dali jsme volnost soupeři při rozehrávce a v 8. minutě ho nechali vystřelit zpoza vápna. Tomáš "Nelida" Poul nepříjemnou klouzavou ránu k tyči jen vyrazil a dobíhající střešovický hráč dorazil.

  O tři minuty později jsme při rohu Střešovic nepokryli hlavičkujícího hráče a ten v pohodě zvýšil na 0:2.

  Ve 36. minutě to bylo jako podle kopíráku. Opět střešovický hráč hlavičkoval pohodlně na malém vápně a bylo to už 0:3. Čtvrtý gól přidali hosté po naší chybě v rozehrávce a následné slabé hlavičce Jirky Chroustovského, který chtěl dát malou domů. Přibehl tam ale střešovický útočník a v pohodě Tomáše Poula přehodil.  Ve druhé půli dul silný vítr do zad nám a na obrazu hry to bylo znát. Hosté najednou byli před naší brankou jen vzácně, avšak ani my jsme se do velkých šancí nedostávali.

  První gólovou šanci si vypracoval Zdeněk Koukal, který šel důrazně do souboje s obráncem, přehlavičkoval ho a dokázal i přehodit brankáře. Míč se však odrazil od tyče do zámezí.

  Přece jen jsme se však gólu dočkali. Zmáčkli jsme soupeře v jeho vápně, Ivan Hašek z úhlu vystřelil a hostující obránce si srazil míč do vlastní branky. Bylo to až bohužel v 83. minutě. To už bylo na zvrat trochu pozdě.


  Střešovický brankář plachtí do prázdna. Míč už je v síti, z trestňáku střílel Ivan Hašek

  Nicméně minutu před koncem se na výlet vydal Pavel Vodrážka, kousek před vápnem byl faulován a míč si k trestnému kopu postavil Ivan Hašek. Míč přesně umístil k tyči, střešovický gólman neměl šanci. 2:4. Ivan se tak dostal na čelo klubové střelecké tabulky. Ihned poté však rozhodčí zápas ukončil a nenastavil ani minutku, přestože byly pauzy na střídání a kvůli ošetřování.

  Po zisku bodu ve Slivenci tak naši hráči vyšli doma naprázdno a klesli na předposlední pozici v tabulce.

  Sestava: T.Poul - Kerbach, Chroustovský, Krejzar, Vodrážka - Witberger, Cikrt, Hašek (C), Koukal, Šedivý - J.Vladyka
  Branky: Hašek 2
  (jkl)