• Výsledky
    A - tým B - tým Dorost Žáci Přípravka Články Napište nám

Áčko potvrdilo zlepšení formy

6. kolo zimního turnaje - 2. 3. 2008
    Krňany - Sokol Lipence 1:4 (1:1)

V předposledním zápase turnaje v Radotíně proti Krňanům, které hrají 3, třídu v okrese Praha-západ, jsme chtěli vyhrát. Hned na začátku jsme promarnili šanci Tomášem "Melinho" Melichem, který nedokázal v dobré pozici trefit prázdnou branku soupeře. Pak jsme ovšem měli štěstí i my, když se soupeř nedokázal dvakrát ve zcela jasné pozici zamířit do černého. Krňanský útočník dokonce dokázal nemožné: minul prázdnou "kasu" ze dvou metrů!

Ve 30. minutě ale našel kapitán Vláďa "Halgy" Halgaš dlouhým pasem Honzu "Tyčku" Týče, ten se na rohu čtverce rozhlédl a rutinérsky vymetl opačný kout branky. Bohužel těsně před koncem poločasu Tomáš "Nelida" Poul netakticky srazil v rohu pokutového území útočníka soupeře a z penalty bylo vyrovnáno na 1:1.

Druhý poločas ovšem máme tradičně lepší. Hned v 10. minutě střídající Honza "Cíka" Cikrt dostal na vápně dobrou nahrávku od Vaška Cipry a na svých 18 let si počínal také výborně. Podíval se, kde stojí brankář, a přesně umístil míč k tyči - 2:1.

I nadále jsme měli hru ve svých rukou. Vítek Mázdra ze samostatného nájezdu trefil sice brankáře, ale Milda Witberger z hranice šestnáctky se bombou nemýlil. Bylo to 3:1. Na konečných 4:1 před koncem pečetil Tomáš Melich, kterému trestný kop z úctyhodného úhlu přistrčil Halgy a Tomáš překvapil gólmana tvrdou střelou.

"Soupeř nebyl tak slabý, jak napovídá výsledek," mírnil optimismus kouč Honza "Krbec" Kerbach. "I proto jsem rád, že jsme se snad rozjeli k lepším zítřkům. Začínáme střílet branky a vůbec se hra lepší. Snad to potvrdíme příští týden ve svém závěrečném zápase proti Radotínu. Pochvalu dnes zaslouží Šedivý, z něhož vyrůstá výborný bek, dále pak bojující Týč a samozřejmě oba stopeři," dodal.

Sestava: Poul - Sedláček, Halgaš, Chroustovský, Šedivý - Cipra, Tatar (46. Cikrt), Melich, Týč - Mázdra, Witberger
    Branky: Týč, Cikrt, Witberger, Melich
    Asistence: Halgaš 2, Mázdra, Cipra