A tým

Áčko otočilo zápas v 88. minutě

15. kolo - 28. 4. 2007
    Sokol Lipence - Tempo B 2:1 (1:1)

Kapitán týmu a nejlepší střelec klubu Vláďa Halgaš v 88. minutě dává podél brankáře vítězný gól na 2:1. Předtím mu nádherně za obránce přihrál Zdeněk Scheib
    další fotografie zde

První tým dospělých se na své další vítězství nadřel jako kůň. Proti béčku Tempa totiž nezačal dobře, nedržel balón při zemi, ale hrál ho stylem bum bum jako přípravka. Proto nebylo divu, že do vedení šli hosté. Obrana nechala příliš prostoru šikovnému záložníkovi, ten si zpracoval míč uvnitř vápna a umístěnou střelou po zemi překonal dorosteneckého brankáře Michala Vrbu.

Naši hráči se otřepali a začali útočit. Ve velké šanci se ocitl Míla Witberger, ale místo aby vyběhnuvšímu brankáři udělal kličku, zkusil střelu. Tu však hostující gólman vyrazil nohou.

V podobné situaci byl i Vítek Mázdra. Také místo obhození volil střelu, byť lobovanou, a trefil brankáře. A za chvíli dorážel zevnitř malého vápna, ale brankář Tempa předvedl výjimečný zákrok a reflexivně vyrazil.

Z následující akce už ale zahřmělo. Míla Witberger ve výskoku přesně trefil míč a prostřelil vše, co mu stálo v cestě.

Ve druhé půli se naši fotbalisté pokoušeli o tlak, ale hosté nebezpečně kousali. A v polovině druhé půle "kouslo" Jardu Holuba, natáhl si sval a musel ze hřiště. Protože už jsme měli vystřídán kompletní počet hráčů, dohrávali jsme v deseti.

Přesto jsme soupeře dokázali pokořit. Dvě minuty před koncem řádné hrací doby Zdeněk Scheib geniálně uvolnil Vláďu Halgaše a ten sám proti brankáři nezaváhal. Rozhodčí ještě nastavoval a v 95. minutě Tempo trefilo vnější tyč. Ale tři body zůstaly doma!

Branky: Witberger, Halgaš
    Sestava: Vrba - Činovec (60. Pokorný), T. Císařovský, Chroustovský, Stauch - Holub, Halgaš, Tatar, Cipra (55. Scheib) - Witberger, Mázdra (50. Barva)