• Rozpis sezóny
 • Výsledky
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A - tým B - tým Dorost Žáci Přípravka Články Napište nám
  A tým - II. třída, oddělení C

  Varovná pětka od Záběhlic

  30. 8.2005
  Sokol Lipence - Záběhlice 2:5


  Lipenecký A tým

  Těsně před zahájením mistrovské sezóny sehrálo áčko dva přípravné zápasy a především ten druhý se Záběhlicemi varuje: tudy cesta nevede!

  Sobotní vítězství 5:1 nad béčkem Zbraslavi sice naznačovalo, že by se nálada po zcela nepodařeném turnaji ( více o turnaji čtěte zde) mohla zlepšit, ale středeční propadák se Záběhlicemi nás opět tvrdě srazil na zem.

  Přitom soupeř byl sám zralý na pět gólů, jeho hráči nebyli žádní mladíci a hubeňouři, přesně naopak. Jenže na naši squadru to stačilo. Dva góly jsme si dali sami a zvláště ve druhém poločase se vůbec nedalo mluvit o hře, ale o chaosu, v němž jako by nikdo nevěděl, co má hrát. "Takhle můžeme hrát akorát o záchranu, ne o postup," truchlil jeden z rozmrzelých diváků za klandrem.

  Co se tedy s týmem, který po letním posílení pomýšlel na jednoznačný atak na postupové příčky, vlastně stalo?

  Především je třeba říct, že ono posílení má i odvrácenou tvář. Oslabení.

  Z mužstva odešli dva hráči, jimž skončilo hostování z Dobříče (Dedera a Hejduk), Vašek Cipra po operaci kolena stále není fit a ani dlouhodobě to nevypadá moc dobře. Stejně tak kanonýr Pavel Přibyl vynechá nejméně podzim, možná i obránce Michal Puchmajer. K dispozici nebudou ani bratři Rulíkové. Pavel je na studiu ve Švédsku a vrátí se nejdřív v lednu, Jirka se stěhuje do Pardubic. Z ohlášeného přestupu Vládi Halgaše ze Strakonic zatím také sešlo, Ondra Čech se nanovo zranil v sobotu.

  Suma sumárum to není dobré východisko pro podzimní boje. Co ale zbývá než zvednout hlavu s poprat se s osudem? V sobotu proti Šeberovu se v prvním mistráku ukáže, co v týmu doopravdy je.
  (jkl)