• Výsledky
    A tým - II. třída, oddělení C

Jak jinak, opět remíza

23. 9.2006
    Tempo B - Sokol Lipence 1:1 (1:0)

Čtvrtý mistrovský zápas, čtvrtá remíza. Áčko se stává remízovým králem. Patří sice mezi pouhé tři týmy, které ještě neprohrály, ale také ke dvěma týmům, které se ještě neradovaly z vítězství.

Přitom šance vyhrát na Tempu tu tentokrát byla. "Tak slabě za poslední roky Tempo ještě nehrálo," posteskl si trenér Milan Jamrik. Jenže ho zklamal Petr Bernklau, který oslabil tým už v 8. minutě, když si pustil pusu na špacír a rozhodčí pro to neměl pochopení. Červenou kartou ho vykázal ze hřiště. Za dvě minuty na to jsme dostali gól...

Vyrovnat se podařilo Mázdrovi zhruba po hodině hry a stejný hráč měl na hlavě i vedoucí gól, ale míč trefil tyčku.

Branka: Mázdra
    Sestava: Novák - Činovec, Matěka, Císařovský, Stauch - Holub, Tatar, Lepšík, Bernklau - Poul, Mázdra