• Rozpis sezóny
 • Výsledky
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A - tým B - tým Dorost Žáci Přípravka Články Napište nám
  A tým - II. třída, oddělení C

  Áčko je katem vedoucích týmů

  10. kolo - 4. 11. 2006
  Sokol Lipence - Junior B 2:0 (1:0)

  Áčko se stává popravčím týmů, které vedou tabulku. Před třemi týdny tu hostovaly Klánovice, které byly v tu chvíli na čele soutěže. Jenže odjely poraženy. A s Juniorem se historie opakovala. Byl na 1. místě a (obrazně řečeno) dostal latí po zádech.

  Kdyby se hrálo na body jako v boxu, to znamená, že by se počítala převaha a tvrdé údery, vyhrál by Junior. Byl po většinu zápasu lepší a dobýval Novákovu branku, jen to šlo. V gólmanovi však měl velkou překážku. Pavel opět chytil jasné tři góly, navíc mu jednou pomohlo břevno. Ale historie se neptá, důležité jsou tři body.

  Pozitivní je také střelecká produktivita našich borců. Vyslali mezi tyče dvě střely - a pokaždé to byl gól. Nejprve v prvním poločase Tatar hezky vyběhl zpoza obrany a proti samotinkému brankáři neměl problém skórovat. A pojistka přišla tři minuty před koncem. Poul nacentroval do vápna, Milda Witzberger míč zpracoval pro Martina Barvu a ten levačkou nechytatelně zavěsil pod břevno. Odpor soupeře byl zlomen a zápas rozhodnut.

  Kromě brankáře je třeba opět vyzdvihnout dirigentské schopnosti Honzy "Peška" Šindeláře v obraně, který opět přišel áčko posílit z B týmu. Vynikal i Dan Krištof a v útoku předvedl několik parádních brejků Milda Witzberger (také posila z béčka). Také Venca Cipra se pomalu dostává do bývalé formy a pěkně vyztužil zálohu. A oba krajní beci využívali své rychlosti k eliminaci soupeřových výpadů. Zkrátka, nikdo v sobotu nevyhořel, a jak připomněl trenér Milan Jamrik, fenomén nového správce na hřišti funguje. Od té doby, co se Pavel Macků s rodinou nastěhoval, vyhrálo áčko všechny tři zápasy na domácí půdě.

  Branky: Tatar, Barva
  Sestava: Novák - Stauch, Šindelář, Poul, Bernklau (70. Kovalčík) - Holub, Krištof, Tatar, Cipra - Barva, Witzberger (90. Mázdra)
  (jkl)