• Rozpis sezóny
 • Výsledky
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A - tým B - tým Dorost Žáci Přípravka Články Napište nám
  A tým - II. třída, oddělení C

  Áčko porazilo Bosáka, Trojana a spol.

  22. kolo 3. 6.2005
  Sokol Lipence - PSK Union B 1:0 (0:0


  Kapitán hostí Jaromír Bosák v nepříliš fotbalové pozici. Jako by mu míč nafackoval. - více fotografií zde

  To snad přijela Amfora, říkali si v sobotu fanoušci, když na hřiště proti áčku nastoupil Union Praha B s několika známými tvářemi. Kapitánem týmu hostí byl sportovní komentátor České televize Jaromír Bosák, v záloze hrál herec Ivan Trojan a v útoku Pavel Přibyl (jmenovec našeho kanonýra), bývalý šéf Úřadu vlády za premiérování Stanislava Grosse. O něm se také mj. zmiňuje tzv. Kubiceho zpráva jako o muži s velmi dlouhými prsty a zajímavými styky ze zákulisí. podrobnosti čtěte zde

  A mohl to být docela hezký fotbal, protože hosté nehráli zle, věděli o sobě a snažili se nahrávat. Bohužel vše pokazil pomezní rozhodčí Unionu, který zamával ofsajd Honzovi Týčovi. Ten si nabíhal z pozice ještě před obránci, sebral míč zasahujícímu obránci, vystřelil a dal gól, jenže tradičně velmi slabý rozhodčí Vlček ve věku superseniora skočil na špek, lépe řečeno na zvednutý praporek a branku neuznal. Od této chvíle začaly slovní půtky, v nichž se bohužel nedržela zpátky naše lavička, a z kopané se stalu hádáná.

  Tenhle boj, v němž se fotbal téměř ztratil, pokračoval i po poločase. Naši hráči měli sice více ze hry a dostávali se častěji před branku soupeře, ale do gólové šance se ne a ne dostat. Nakonec se to povedlo. Zdeněk Hejduk odcentroval od brankové lajny, prudký obloček gólman Unionu podběhl a u vzdálenější tyče čekal benjamínek Tomáš Poul, kterému stačilo jen nastavit nohu. Hosté znovu začali protestovat a dožadovali se odpískání ofsajdu, podruhé už ale rozhodčího neukecali.

  Trenér Milan Jamrik byl po zápase spokojen. "Všichni si hrábli až na dno," pochválil tým za bojovnost. "Třetí místo je naše!" křičel. A to je s kádrem, kterému na jaře v jeden okamžik chybělo až osm lidí, určitě úspěch. Koneckonců i v tomto zápase hráli tři dorostenci a jeden "vysloužilec". Trio "mlaďasů" Poul, Týč, Sedláček hrálo velmi dobře, o to větší bylo zklamání z jejich výkonu druhý den za dorost.

  Sestava: Novák (C) - Pokorný, Vodrážka (5. Sedláček), T. Císařovský, Stauch (46. Kábele), - Týč, Hejduk, Barva, Bernklau - Dedera, Poul
  (jkl)