• Rozpis sezóny
 • Výsledky
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A - tým B - tým Dorost Žáci Přípravka Články Napište nám
  A tým - II. třída, oddělení C

  Nakonec rozhodl smolný gól

  18. kolo 8.5.2005
  FK Klánovice - Sokol Lipence 1:0 (0:0)

  Dlouho se zdálo, že si oslabené áčko může z Klánovic odvézt bod. Deset minut před koncem ale domácí kapitán pěkně uvolnil levé křídlo, které obhodilo vybíhajícího gólmana Nováka. Míč skončil na tyči a odrazil se zpět do pole. Bohužel ne na kopačky našeho Jirky Rulíka, který ho dobíhal, ale přesně před domácího útočníka - ten ze tří mětrů neměl problém trefit odkrytou branku.

  Pravdou je, že domácí měli převahu a naše šance se rodily jen protiútoků. Ale byly slušné. V první půli prokličkoval Martin Barva až do malého vápna, předložil Vítkovi Mázdrovi, ten si ale míč nezpracoval dobře, takže mu ho klánovičtí beci těsně před střelou ukopli.

  Po přestávce se do šance mohl dostat Petr Bernklau, ale nedokázal vystřelit. Chvíli poté dlouhý pas Jirky Rulíka našel nabíhajícího Jirku Pavlíčka a ten hlavou mířil do šibenice klánovické branky. Domácí gólman byl ale na místě. Zdeněk Hejduk zase bombou z trestňáku pálil k tyči, ale klánovický matador balón vytáhl na roh. Těsně před koncem prošel míč kolem tří soupeřových hráčů, až to Jirku Pavlíčka překvapilo, takže už nedokázal nastavit nohu a usměrnit míč do branky.

  To byl výčet našich šancí, ale Klánovičtí se také dostávali do nebezpečných akcí. Při jedné vyhlavičkovával míč z lajny Jirka Rulík, při další trefil útočník vnější tyč. Dalekonosnou ránu z trestňáku vytáhl Pavel Novák jen tak tak a Tomáš Pokorný před dobíhajícím útočníkem odvrátil na roh.

  Ve druhé půli už domácí moc vyložených šancí neměli. O to víc mrzí, že dali vítězný gól, na který jsme nedokázali odpovědět.
  Sestava: Novák (C) - Pokorný (46. Pavlíček), Rulík, Hejduk, Stauch, - Horníček, Kábele, Holub, Bernklau - Barva, Mázdra
  (jkl)