• Rozpis sezóny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A - tým B - tým Dorost Žáci Přípravka Články Napište nám

  Hašek, Siegl a Salava se fotili pro Lipence (14. 4. 2011)


  Ivan Hašek, Petr Salava a Horst Siegl, kapitáni týmů, které se 11. června utkají na turnaji v Lipencích, se fotí na propagační plakát a časopis

  Za necelé dva měsíce Lipence opět přivítají fotbalové, zpěvácké i herecké celebrity, které se utkají v miniturnaji na půlku hřiště. Po exhibičním zápase k 90. výročí založení fotbalu v obci v roce 2009 a loňském vzpomínkovém setkání československé reprezentace z mistrovství světa v Itálii 1990 to bude už třetí hvězdná akce v Lipencích. Tentokrát pod názvem Fotbalová paráda Lipence 2011.

  A že jsou přípravy v plném proudu, dokazují i snímky ze čtvrtečního focení kapitánů všech tří týmů - Ivana Haška, Horsta Siegla a Petra Salavy. Ano, kromě tradičních Háša Teamu a Sigi Teamu se na lipeneckém hřišti představí slavná Amfora. Fotografie lídrů mužstev bude zdobit titulní stranu časopisu, který opět k akci vyjde, a plakáty, které budou na akci zvát.


  Zdeněk Sluka za objektivem, Jiří Vopršal v roli režiséra - a v hlavní roli Horst Siegl, Petr Salava a Ivan Hašek

  Všichni tři už se na akci těší. "Beru to jako příjemné setkání s příjemnými lidmi a dobrou zábavu pro nás na hřišti i diváky," řekl Ivan Hašek. "Jde nám o to přilákat do té naší vesnice co nejvíce známých osobností a užít si krásný den a večer," přidal se Horst Siegl.

  A Petr Salava, který navíc bude po turnaji jedním z diskžokejů a bude se starat o zábavu na letním parketu pod širým nebem? "Doufám, že dokážu lidi rozpumpovat stejně jako před některými zápasy fotbalové reprezentace," poznamenal.


  Jiří Vopršal se chtěl s hráči vyfotit na památku. "Kluci, až mě budete pochovávat, hoďte mi tu fotku do penálu," říkal

  Chvíli před focením se pánové sešli a domlouvali se na sestavách svých týmů. Na koho se tedy můžeme těšit? Padala jména Tomáš Řepka, Petr Kouba, Patrik Berger, Pavel Kuka, Tomáš Hübschman, Vladimír Šmicer, Ladislav Vízek, Jiří Jarošík, Roman Šebrle, Patrik Eliáš, Jiří Hrdina, z herců Vojtěch Dyk, Ondřej Vetchý, Jakub Prachař, Ivan Trojan, Sagvan Tofi, Karel Šíp, Martin Dejdar a další.

  Slavnostní výkop obstará..., ale to už bude vážně překvapení. Hlavně si rezervujte v kalendáři 11. červen na Fotbalovou parádu Lipence 2011!

  Další program 11. června
  Už dopoledne budou hrát mladší přípravky 2. ročník turnaje o Pohár Ivana Haška. Loňské vítězství bude obhajovat výběr McDonald´s, soupeři mu budou mladí fotbalisté Dukly, Sparty a samozřejmě domácí Sokol Lipence.

  Po turnaji celebrit budou hrát exhibiční zápas staré gardy (nad 40 let) Lipenců a Zbraslavi a také starší přípravky stejných klubů. Bude to příprava na oslavy sta let fotbalu na Zbraslavi, které se koná o dva týdny později.

  Celé odpoledne bude otevřen dětský park se skákacím hradem a jinými atrakcemi, večer pak diskotéka Petra Salavy a Jiřího Kulhánka.
  (jkl)