• Rozpis sezóny
 • Výsledky
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A - tým B - tým Dorost Žáci Přípravka Články Napište nám
  Kádr posílíme a budeme hrát ve středu tabulky, říká kouč (4. 7. 2010)

  Lipenecký první tým ukončil svůj první rok v I.B třídě na pěkném 5. místě, což je na nováčka slušný výkon. Co čeká kouč Honza "Krbec" Kerbach od nové sezóny? A jaké novinky v týmu mohou fanouškové čekat?

  Jak hodnotíš první sezónu v I.B třídě?
  Jednoznačně pozitivně. Hrajeme důstojně soutěž, která nepochybně do Lipenců patří. Nevyvarovali jsme se, pravda, určitých zaváhání, na druhou stranu, v takto vyrovnané soutěži atakovat stupně vítězů je nesporným úspěchem.

  Obvykle není jednoduché chválit nebo kritizovat jmenovitě, přesto: zkus to.
  Předně bych chtěl všem hráčům poděkovat, a to i těm, kteří tak často nehráli, protože seděli na lavičce. Ale i tam jsou pro tým důležití. Kdybych měl někoho vyzdvihnout, byl by to gólman, který byl také na rozlučce vyhlášen nejužitečnějším hráčem. Konečně, pohled na skóre, leccos naznačuje. Dostali jsme nejméně gólů ze všech. Partu pak tmelí výborně kapitán Halgaš, který si stále odehraje své. Ale jak říkám, je to úspěch celého mančaftu. Poděkovat bych chtěl touto cestou i fanouškům, to co předvádějí zejména na domácích zápasech, je vynikající a žene nás to dopředu.

  Jak bude probíhat příprava na novou sezónu?
  Trénovat začínáme na konci července, poté budou následovat tři přípravné zápasy, m.j. proti Řeporyjím a 1999 Praha

  Jak se změní kádr?
  Po dvou letech na hostování se ze Zbraslavi vrací náš odchovanec Radek Šedivý, s nímž je počítáno na levou stranu sestavy (bek, záložník). V hledáčku máme i dalšího zkušeného hráče, jméno si prozatím nechám pro sebe. Konkurence nespí. Až ho uděláme, dám vědět. Kádr nikdo neopouští, nicméně rozšířit jej musíme. Přece jenom všichni mají o rok více a ukažte mi v naší soutěži tým, který má vyšší věkový průměr. Zkušeností to nepůjde ukopat donekonečna ...

  Známe už soupeře. Když si je prohlédneš: jaké jsou naše šance?
  Očekávám opět vyrovnanou soutěž, kde každý může porazit každého. Jediná změna bude v tom, že už v soutěži nebude slabého týmu jako loni (Inferno) a hrát se tedy bude o dvě sestupová místa. Mezi favority řadím 1999 Praha a Modřany. Co se týče nás, budeme se jim to snažit znepříjemnit. Zcela upřímně: Očekávám, že budeme hrát v klidném středu tabulky.
  (jkl)