• Rozpis sezóny
 • Výsledky
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A - tým B - tým Dorost Žáci Přípravka Články Napište nám
  Stará garda ožila a bude hrát Podbrdskou ligu  Stará garda odpočívá mezi zápasy na turnaji ve voznici. Zleva překvapivý supergólman Jarda "Vodrda" Vodrážka, Pavel "Pajda" Hájek, hostující hráč, Pavel "Tuček" Netolický, Milan "Čína" Činovec, Petr "Kutil" Novák. Na fotce není Jirka "Předseda" Pavlíček, který zrovna mačkal spoušť foťáku.

  Předseda klubu Jirka Pavlíček se snaží oživit starou gardu, která by pak hrála pravidelnou soutěž. Jako ideální se jeví tzv. Podbrdská liga. Jde o dosud uzavřenou soutěž 6 týmů z obcí z okolí "Strakonické dálnice" od Jíloviště po Dobříš.

  Proto naši staří páni vyrazili v sobotu 8. září na úvodní turnaj do Voznice. Naše přistoupení bylo díky účasti na turnaji schváleno a nyní se projednávají termíny zápasů. Dále to již bude záležet na zájmu našich starších fotbalistů a jejich lásce k fotbalu a snad nezůstane jen u "hospodských" výkřiků a naše hvězdy opráší kopačky. Hracími dny by měly být převážně neděle, kde bychom se chtěli na hřišti střídat s A týmem. Zápasy jsou přizpůsobeny věku a fyzičce hráčů, hraje se 2x 40 minut, střídání je povoleno "hokejově" a celkově jsou zápasy vedeny v přátelském duchu.

  "Věřím, že uvidíme řadu fantastických fotbalových momentů stejně jako na úvodním turnaji v malé kopané, kterého se účastnila skvělá parta," řekl předseda Jirka Pavlíček. Nově sestavený tým i po několika pivech a česnečce dokázal v jednom ze zápasů porazit pořadatelský tým Voznice nechytatelnou Kutilovou "peckou" pod břevno.

  Na dost nerovném pískovém povrchu se prvním lipeneckým střelcem staré gardy se stal Milan "Čína" Činovec, a to zkušenou tečí před gólmanem. Vzadu tým držel neuvěřitelnou hbitostí, rybičkami a rozštěpy Jarda "Vodrda" Vodrážka (v pěti zápasech jen 6 gólů, v malé kopané skvělá bilance!).

  Sestava: Jarda "Vodrda" Vodrážka - Pavel "Tuček" Netolický, Jirka "Předseda" Pavlíček - Petr "Kutil" Novák, Milan "Čína" Činovec, Pavel "Pajda" Hájek a vzhledem k nemoci pouze symbolicky Pepa Šindelář.

  Výsledky
  Lipence - Jíloviště 0:1
  Po celý zápas jsme byli lepší a dostali od budoucího vítěze jednoho góla z protiútoku kdy míč skočil na drnu přes nohu jinak skvěloho gólmana, smůla.

  Lipence - Nový Knín 1:2
  Branka: Čína
  celý zápas jsme tlačili a dostali dva góly z brejků, ke konci jsme již nestihli otočit. Vodrda fantasticky kryl několik brejků a střel.

  Lipence - Voznice 2:0
  Branky: Kutil, Pajda
  Jednoznačná záležitost, opět skvělý gólman.

  Lipence - Řeporyje 0:3
  Na úvod jsme sice nastřelili břevno (Předseda), pak Kutil po skvělém uvolnění nepřehodil ležícího gólmana a pak soupeř skóroval. Na otočení již nám došly síly a ke konci jsme dvakrát inkasovali.
  (jp, jkl)