• Rozpis sezóny
 • Výsledky
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A - tým B - tým Mladší dorost Mini 10 Mini 8 Články Napište nám
  S rokem 2004 můžeme být spokojeni (25.11.2004)

  Fotbalový podzim je za námi, zvládli jsme i valnou hromadu. Inventura činnosti se výboru klubu v čele s předsedou Pavlem Rubešem předkládala poměrně lehce: téměř všechno se podařilo úspěšně splnit, týmy dospělých si vedou poměrně zdárně ve svých soutěžích a mládež sbírá zkušenosti. Hlavním problémem se ukazují být peníze. Náklady se po přihlášení tří mládežnických družstev zvedly, ale žádné nové příjmy se nerýsují.

  Drtivou většinu úkolů se podařilo splnit
  Pojďme se ale nejdřív vrátit o rok zpátky, kdy novopečený předseda vytyčoval úkoly pro rok 2004. Sliboval založení žákovského družstva. Může si odškrtnout, máme dokonce dvě (přípravky).

  Plánoval převedení družstva dorostu, který hrál pod hlavičkou Realu, pod Sokol Lipence. Hotovo a dorostenci si vedou dobře.

  Tvrdil, že budou zprovozněny internetové stránky klubu. Právě je čtete.

  Přislíbil zprovoznění nového tréninkového hřiště. Tréninková plocha je skoro hotová, přípravka už na něm trénovala. Zbývá dokončit oplocení na severní straně, aby míče nelétaly do zahrad, a rozměření pro nalajnování.

  Vyhlásil pořádání velkého turnaje k 85. výročí založení Sokola. V červnu se ho zúčastnilo sedm týmů - nejvíce v historii. Kulminoval na něm dobrý výkon béčka, které našlo přemožitele jen ve Slivenci z 1.A třídy a skončilo na druhém místě.

  Předseda loni dále hovořil o nutnosti obnovit oplocení celého areálu a nové vjezdové brány. Brána stojí, na plot se dostane v jarních měsících.

  Sliboval, že se výbor zasadí o lepší komunikaci mezi týmy dospělých, aby áčko mělo k dispozici hráče s nejlepší formou. I to se zdá být vyřešeno. Áčka se ujal nový trenér Milan Jamrik, jeho asistentem je bývalý vedoucí B mužstva Petr Havel a nejlepší střelci klubu Přibyl a Mázdra opravdu nastupují za áčko i za béčko.

  Před výborem je tedy možné smeknout, drtivou většinu předsevzetí, která si vytyčil, splnil.

  Co nás čeká v roce 2005
  Rok to bude stejně nabitý jako letošní. Co bychom tedy chtěli a měli dokázat:
  - dokončit oplocení celého areálu
  - uspořádat pálení čarodějnic
  - vytvořit družstvo mladších žáků, protože starší přípravka nám "zestárne"
  - sehnat k prvnímu mužstvu dalšího asistenta
  - zprovoznit tréninkové hřiště a hrát na něm zápasy přípravky - uspořádat turnaj dospělých (Memoriál Antonína Houdka), dorostu (Memoriál Jana Marka) i přípravky (Memoriál Mirka Kaláška)
  - uspořádat letní soustředění pro přípravku a mladší žáky
  - a samozřejmě hrát dobrý fotbal, přilákat na hřiště diváky a pokusit postoupit z II. třídy (A mužstvo)
  (jkl)