• Rozpis sezóny
 • Výsledky
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 •  
  A - tým B - tým Mladší dorost Mini 10 Mini 8 Články Napište nám
  Jaké soupeře mají naše týmy

  (1.9.2004)

  A tým - II. třída, oddělení C
  Áčko se utká s většinou "starých známých". Nováčkem je Olymp B, který postoupil ze soutěže našeho béčka, a Tempo, které sestoupilo z 12. místa (ze 14 účastníků) I.B třídy. Písnice se "přestěhovaly" ze sousední skupiny B II. třídy.
  Seznam soupeřů: Advokát Praha, Dubeč B, HorníMěcholupy B, Jižní Město Háje B, Junior B, Modřany B, Olymp B, Písnice, SEMI Kačerov, Slavoj Podolí C a Tempo B.

  B tým - III. třída, oddělení A
  Také béčko potká vesměs mužstva, se kterými už má velké zkušenosti. Nově jsou zde zařazeny tým Bohnice B a Koloděje B, z jiné skupiny se vrátily Radlice B. Naopak soutěž odhlásil Lochkov B.
  Seznam soupeřů: Bílá Hora B, Bohnice B, Čechie Smíchov, Koloděje B, Radlice B, Řepy B, SK Střešovice C, Stodůlky C a Suchdol B.

  Mladší dorost - I. třída, oddělení B
  Dorostenci si za soupeři pojezdí po celé Praze. Mají sice ve skupině sousední Radotín, ale pak musí třeba i na druhý konec hlavního města do Kbel nebo Dolních Měcholup.
  Seznam soupeřů: Admira, Bohnice, Dolní Měcholupy, Kbely, Modřany, Radotínský SK, SK Střešovice, Stodůlky, Třeboradice, Viktorie 8 a Actherm (Union) Vršovice.

  Mini 10 - starší přípravka, II. třída, oddělení C
  Starší minižáci se poměří se soupeři zvučných jmen, kde měla výchova mládeže vždy dobré výsledky, například Aritma nebo SK Střešovice.
  Seznam soupeřů: Aritma B, Běchovice, Bílá Hora, Chabry, Ďáblice, Gordic Zlíchov, Řeporyje, SK Střešovice B, Troja a Viktorie 8.

  Mini 8 - mladší přípravka, II. třída, oddělení C
  Mladší minižáci začnou své první fotbalové krůčky dělat kromě našeho na dalších deseti stadionech: Admira B, Čechie Smíchov, Junior D, Kbely, Řepy, SK Střešovice B, Stodůlky, Střížkov, Troja, Zličín