• Rozpis sezĂłny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
   
  A tým B tým Dorost Žáci Pří­pravky Předpří­pravka Články St. garda

  5. kolo - 22. 9. 2021
  Poslední zápas podzimu si stará garda užila

  Sokol Lipence SG - SK Modřany SG 10:4 (6:1)


  Nováček Pepa Šuler dává první gól v lipeneckém dresu

  Poslední, šestý zápas podzimní části Ligy gentlemanů si stará garda náležitě užila. Potvrdila se ovšem velká pravda utkání "old boys": musíte mít aspoň tři hráče na střídání. Modřanští měli jen jednoho a "utavili" se...

  K zápasu se sešlo z naší strany dost lidí, střídat mohlo až šest hráčů. Bohužel se v průběhu druhé půle znovu zranil Roman Pecl, ale do jarní části bude mít dosta času vyzdravět.

  Poprvé se na domácím trávníku představil nováček v lipeneckém dresu Pepa Šuler, který hrál u Valašského Meziříčí I.A a I.B třídu. Nakonec si taky vstřelil gól, když vyvezl míč z obrany, narazil si s Martinem Barvou a do odkryté branky zvýšil na 7:2. Premiérový úspěch zaznamenal i Ukrajinec Andrej Shalak, který byl ve 40 letech nejmladší na place a jak je jeho zvykem i za B-tým, jezdil jako "motorová myš".

  Střelecky se opět blýskl Martin Barva, kterému takový zápas na větším hřišti a s méně běhavým soupeřem naprosto vyhovuje. Barvič dal sedm gólů a dostal se do čela klubové tabulky střelců.

  V tabulce obsadíme 2., nebo 3. místo. Záleží na tom, zda se Modřany vzchopí a v posledním zápase proti Meteoru vybojují první vítězství. Pokud bude Meteor jakkoli bodovat, předskočí nás, protože by i při rovnosti bodů měl lepší skóre ze vzájemných zápasů (7:4 a 1:5 z našeho pohledu, tedy 8:9).

  Tabulka
  1. Březiněves 42:15 5 záp. 11 b.
  2. Sokol Lipence 27:39 6 záp. 9 b.
  3. Meteor Praha VIII 27:20 5. záp. 8 b.
  4. Modřany 17:39 4 záp. 0

  Sestava: Bezděk - Halgaš, Šuler, Pecl, Moidl, Kábele, Hendrych, Barva, M. Stauch, Scheib, Macků, Šubrt, Shalak
  Branky: Barva 7, Scheib, Shalak, Šuler
  (jkl)