• Rozpis sezĂłny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
   
  A tým B tým Dorost Žáci Pří­pravky Předpří­pravka Články St. garda

  3. kolo - 8. 9. 2021
  Barvič ve staré střelecké formě: 6 gólů

  Sokol Lipence SG - Meteor Praha VIII SG 7:4 (3:3)


  Meteor vyrovnává na 2:2 z penalty  Pěkný duel proti zkušenému soupeři si užil zejména Martin "Barvič" Barva, který nastřílel 6 gólů a na sedmý nahrál Romanu Peclovi. Jako částečnou oplátku za jeho tři luxusní přihrávky před prázdnou branku, kdy Barvičovi stačilo nastavit nohu.

  Proti soupeři, ze kterého jsme měli obavy kvůli zkušenostem jeho hráčů z vyšších soutěží, jsme začali dobře. Vedli jsme 2:0 a poměrně dobře jsme kontrolovali hru. Pak ale hosté po několika smolných odrazech snížili na 2:1 a z penalty srovnali.

  Ba co víc, po našem nedůrazu při bránění šli dokonce do vedení. Zdálo se, že náš tým ztrácí dech. Pak Vláďa Halgaš vybojoval zdánlivě ztracený míč u rohového praporku, okamžitě přihrál před branku a tam důrazný Barvič z první srovnal. 3:3 byl poločasový výsledek.

  Po rychlém protiútoku Barvič otočil na 4:3, ale hosté zase vyrovnali z trestňáku. Roman Pecl pak krásně vysunul Barviče a ten přes vybíhajícího brankáře dával do prázdné branky. Roman si pak také vyzkoušel roli střelce a při závěrečném zoufalém náporu Meteoru Jarda "Taška" Kábele opět vyslal Barviče do sóla, ten si nadvakrát obhodil brankáře a zakončoval zase pohodlně do prázdné kasy.

  Zápas to byl z naší strany opravu povedený, žádné bouchání dopředu, ale většinou přihrávky po zemi a hra s rozmyslem. Držíme se na 2. místě tabulky.

  Příští zápas se hraje ve čtvrtek 16. 9. v 18 hodin v Březiněvsi.

  Tabulka
  1. Březiněves 23:9 7 b.
  2. Sokol Lipence 15:16 6 b.
  3. Meteor Praha VIII 8:11 1 b.
  4. Modřany 10:20 0

  Sestava: Bezděk - Ovesný, Pavlíček, Piteau, Halgaš, Pecl, Moidl, Kábele, Hendrych, Barva, Fiktus, M. Stauch, Melich
  Branky: Barva 6, Pecl
  (jkl)