• Rozpis sezĂłny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
   
  A tým B tým Dorost Žáci Pří­pravky Předpří­pravka Články St. garda

  3. kolo - 4. 10. 2020
  Totální výpadek Old Boys

  Sokol Lipence SG - Aritma SG 0:7 (0:2)


  Poslední, sedmý gól v naší síti. Aritma si vyšachovala naši obranu, nehlídaný hráč pálí do prázdné branky, MIlda Witberger (11) je od něj příliš daleko

  Old Boys team tentokrát vybouchl jako přefouknutý balónek. Zkušení fotbalisté z Aritmy vycvičili naše staré pány jako přípravku. Byli lepší ve všem, hlavně v pohybu s míčem i bez míče, v přihrávkách, v osobních soubojích i střelbě.

  První poločas ještě nebyl tak drastický. Zápas vypadal celkem vyrovnaně. Jen jsme se nedokázali v předfinální a ve finální fázi prosadit. A najednou utekli dva hostující hráči a pohráli si s naší dvoučlennou obranou jako s kuželkami.

  Do přestávky jsme se dostali do svou třech slibných příležitostí k vyrovnání, ale střely byly většinou jak z žákovského fotbalu. Brankář Aritmy se skoro ani nemusel shýbat, když se k němu míč dokutálel.

  A prásk. Dvě minuty před přestávkou další rychlý atak a utažená střela po zemi, po které se Jirka "Háza" v brance jen ohlédl. 0:2.


  Fanda Moidl netrefuje přihrávku Vládi Halgaše

  Po změně stran už na hřišti existovalo jen jedno družstvo. Aritma. Naši hráči si nedali říct a nedostupovali hráče soupeře, takže ti byli vždycky o jeden až dva kroky napřed.

  A naopak - když jsme se my dostali k brance hostí, bylo to vždy těžkopádné, míč odskakoval a střely létaly pánubohu do oken.


  Petr Macků před brankou soupeře, nic z toho ale nebylo

  A tak Aritma pohodlně navyšovala skóre, které se pak zastavilo až na hrozivých 0:7. A nikdo nemohl říct ani popel. Mohli jsme dát sice jeden až dva góly, situaci by to ale nezvrátilo. Hosté byli zkrátka o dvě třídy jinde, naši hráči musí zpytovat svědomí.

  Sestava: Havlíček - P. Stauch, M.Stauch, Vokurka, Halgaš, Scheib, Cipra, Fiktus, Kábele, Barva, Macků, Moidl
  (jkl)