• Rozpis sezóny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
   
  A tým B tým C tým Žáci Přípravky Předpřípravka Články St. garda

  Turnaj v Lipencích - 8. 5. 2015
  Střelecká nemohoucnost poslala dědečka zpět do Bratislavy


  Mužstvo BCT Bratislava obhájilo titul a odvezlo si Lipeneckého dědečka opět na Slovensko

  Mizerná střelecká muška staré gardy poslala Lipeneckého dědečka, trofej pro nejlepší mužstvo turnaje starých pánů, opět na Slovensko. Přitom jsme obhájce titulu jako jediní porazili. Ovšem dvakrát jsme ztratili body za remízu góly v posledních okamžicích utkání s Černošicemi a Řeží.

  V turnaji se objevil nováček, protože kolegové z Vraného mužstvo nesestavili. Účast naopak rádi přislíbili sousedé z SK Černošice. A s nimi jsme i turnaj zahájili.

  Sokol Lipence - SK Černošice 2:2
  Celý zápas jsme měli více ze hry a bezpočet šancí. Pak ale Černošičtí založili rychlý protiútok a dostali se do vedení. Milda Witberger a Tomáš Melich pak sice vývoj skóre obrátili, ale místo potvrzení role favorita a zúročení převahy přišla chyba Honzy "Peška" Šindeláře v rozehrávce a poněkud "šrankovní" (ne)zásah gólmana Honzy "Krbce" Kerbacha a hosté chvíli před koncem vyrovnali.
  Branky: Witberger, Melich

  Další zápas: BCT Bratislava - SK Husinec-Řež 2:0

  Sokol Lipence - BCT Bratislava 2:0
  Oba týmy začaly opatrně, protože si byly vědomy síly soupeře. Naši hráči tentokrát dobře bránili a Milda Witberger dvakrát prokázal své střelecké kvality. Porazili jsme loňského vítěze a už už se zdálo, že máme dobře nášlápnuto k vítězství v turnaji.
  Branky: Witberger 2

  Další zápas: SK Husinec-Řež - SK Černošice 1:3

  Sokol Lipence - SK Husinec-Řež 2:2
  V posledním zápase pokračovala střelecká nemohoucnost našich borců. Dotahovali sice jednobrankový náskok soupeře, ale dokázali opět skóre otočit brankami Martina Barvy a Martina "Číny" Činovce. Stačilo to vedení udržet a pak doufat, že Bratislavští porazí Černošice. Jenže opět přišla v závěru chyba vzadu a soupeř srovnal a obral nás o důležité dva body.

  Branky: Barva, Činovec


  Stará garda na Lipeneckém dědečkovi 2015

  Před posledním zápasem Černošice - BCT Bratislava byla výsledková matematika zamotaná. Měli jsme ještě teoretickou šanci: jen kdyby zápas skončil 0:0. Za stavu 1:1 bychom měli s Černošicemi stejný počet bodů, vzájemný zápas i skóre a musely by rozhodovat dodatečné penalty. Za remízy 2:2 by vyhrály Černošice, stejně tak jakákoli výhra by je posunula na první místo.

  Jenže zkušení fotbalisté z Bratislavy nic nenechali náhodě. Porazili Černošice 4:1 a vychutnali si svůj druhý triumf až do dna.

  Sestava: Honza "Krbec" Kerbach - Honza "Pešek" Šindelář, Vláďa "Halgy" Halgaš, Jirka "Prezident" Pavlíček, Květa Ovesný, Petr "Doktor" Mengler, Petr "Máca" Macků, Marek "Mára" Vokurka, Martin "Barvič" Barva, Martin "Čína" Činovec, Milda Witberger, Tomáš Melich

  Pořadí
  1. BCT Bratislava 6:3 6 b.
  2. Sokol Lipence 6:4 5 b.
  3. SK Černošice 6:7 4 b.
  4. SK Husinec-Řež 4:7 1 b.


  Nejlepší brankář
  Juraj Kobetič (Bratislava)

  Nejlepší střelec
  Milda Witberger (Lipence) - 3 góly

  Nejužitečnější hráč
  Karel Černý (Husinec-Řež) - ročník narození 1943!
  (jkl)

  Fotogalerie
  Návod na prohlížení: další fotka se zobrazí poté, co kliknete na nápis "další" nebo jen na jakékoli místo na fotce. Komu nestačí toto minialbum, větší fotky najde ZDE